Суббота, 03 Дек 2016, 06:34
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1196
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 237
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 28 Ноя 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3835]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [381]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0
Сегодня на сайте
Паша73, puchuka, Kit2012, 1a2b37g, ЛексКарпинский, ххх777ххх, puzik, nik111, DimaDima, kesha, zelimhan
 
Главная » 2016 » Октябрь » 20 » ЗМІ:В Генічеську відмовились приймати роди у біженки
18:10
ЗМІ:В Генічеську відмовились приймати роди у біженки

   Найвеличніше й найшляхетніше бажання —  подарувати життя своїй дитині, оповити її  з  перших хвилин любов’ю та ласкою. Тому й готуються породілля, їх близькі до майбутньої  події як до свята. Та хіба не знайомі ці почуття – очікування та тривоги – кожному, кому Бог подарував щастя стати батьками?

 Але ж не завжди, на жаль, все  буває «гладко». Так сталося і в цьому випадку, про який ми розповімо, пише видання "Степ Ньюз".

Майбутня матуся народилася в Іванівському районі, росла тут, вийшла заміж, потім  переїхала з чоловіком жити у місто Донецьк. Але неочікувано прийшла на Донбас зі сходу війна і опинилися тамтешні люди у пеклі, яке ми називаємо «зоною АТО».Немало людських доль ламає лихоліття, тож прийшлося і нашій героїні покинути свій дім, залишити все нажите  та, вже в якості біженки, повернутися на свою малу батьківщину.

 Але життя не стоїть на місці і нашій «переселенці» лікарі повідомили радісну новину – вона невдовзі стане матір’ю. На жаль, в результаті оглядів вагітність було визнано важкою і народжувати дитину призначено було їхати до пологового будинку в Херсон.

 На сімейній нараді рідня вирішила не везти жіночку народжувати до Херсону, а, краще, як їм здавалося, до найближчого від Івановки міста – Генічеська.

 З медичними закладами цього міста у іванівців давно вже існують тісні зв’язки і відгуки, як правило, від лікування там теж позитивні. Та ще й відстань до Генічеська в два рази менша ніж до Херсона, що не маловажно  в умовах коли у жінки відходять води і потрібно терміново їхати в пологовий будинок.

Порадились, на тому й вирішили.

І ось, 18-го вересня, у нашої героїні з’явилися ознаки початку пологів. Рідні жіночки всадовили  її в автомобіль та повезли народжувати у Генічеськ. На цьому і закінчується  перша частина розповіді, яку можна було б вважати  «сповненою добрих сподівань».

І починається друга – «недобра».

 По приїзду до Генічеська  їх  чекала несподіванка.  Як розповідає жінка, у місцевому пологовому будинку на них  з неприхованим хамством напали медичні працівники. «Лікарі» (візьму в лапки  назву цієї професії по відношенню до генічеських особин), повідомили, що «іногородніх» не приймають, що таким, як вони треба  їхати зі своїми проблемами як надалі звідси, краще  у  Херсон.  Аргументи, що у жінки на цю мить вже відійшли води і подорож у часі  не менше як 4 години,  вона стовідсотково не витримає, «лікарів» нітрохи  не зчулили.  Довідка про те, що жінка є  біженка із окупованого Донецька теж не допомогла.

 Іванівців, без малого не силоміць, виставили за двері пологового будинка.

 На зворотній дорозі родичі жінки зателефонували на урядову гарячу лінію з приводу такого дикунства генічеських лікарів.  Результат не змусив себе довго чекати. Буквально відразу ж їм  передзвонюють з  Генічеської лікарні  та пропонують – лишатися на місці.  І що по породилля зараз виїде «швидка». На той час рідня на шаленій швидкості мчала народжуючу жінку через селище Партизани назад до Іванівки.

 Чекати поки ті, хто тільки що їх виштовхував, дотримають обіцянки чи їхати далі?

 Швидко порадившись, рідня відмовляється від  «послуг»  генічан.  Цілком логічно, з оглядкою на неабияку агресивність останніх, вирішивши, що безпечніше буде не давати матір та дитину в руки до роздратованих та знервованих генічеських  «ескулапів», щоб це не призвело до  непоправних вчинків з боку останніх. Одним словом, такий хамський сервіс не додав іванівцям ні спокою, ні віри в «неочікуване прозріння».

По дорозі до Іванівки родичі жінки зателефонували до пологового будинку та пояснили ситуацію. Іванівські акушери  швидко приготували до прийому породілля. Екстрено викликали лікаря до пологового будинку, так, що до приїзду жінки все вже було готово.

 Як і прогнозували лікарі, пологи були важкими. Кровотечі, розриви та інші неприємності не оминули нашу героїню. .. Проте, все вирішилося на краще. Хоч і важко, але пологи  пройшли успішно. Молода матуся  разом із дитиною почуваються добре і  на цей час відпочивають в Іванівському пологовому будинку.

 Як підсумували герої даної  історії, тепер до Генічеської лікарні — ні ногою. Такого відвертого хамства, байдужості,  нелюдяності, непрофесіоналізму з боку лікарів вони ще не бачили.

 Їм досі не зрозуміло, як лікарі могли холоднокровно виставити геть  за двері вагітну жінку у якої на їх очах відійшли води? А якщо б не було під рукою особистого автомобіля, то де б довелося з’явитися на світ дитині? Та чи довелося б взагалі?

 Добре, що ця історія завершилася «хепі ендом». Герої публікації сподіваються, що генічеські  так звані «лікарі»неодмінно  понесуть покарання за вчинок,  який мало  не коштув життя жінці та новонародженій дитині.

 В той же час сама молода матуся,  а також її родина ще раз, через наше видання,  висловлюють щиру подяку всім  Медикам з великої літери пологового будинку рідного Іванівського району, всім, хто з честю виконав свій обов’язок, не побоявся відповідальності, хто вкладує в свій труд не тільки знання та досвід, а ще й велику душу!

Категория: Информация | | Рейтинг: 1.8/5
Всего комментариев: 16
16 djasmin   (24 Окт 2016 07:24)
Відчувається, що joit з кагорти цих нелюдів!

15 djasmin   (24 Окт 2016 07:21)
Приєднуюсь обома руками до висновку НВ та характеристики гінекологічного відділення під керівництвом Іскова, якого не те що лікарем, а просто людиною не можна назвати! Це нелюдь!!!! В цьому впевнився особисто.

"Як підсумували герої даної  історії, тепер до Генічеської лікарні — ні
ногою. Такого відвертого хамства, байдужості,  нелюдяності,
непрофесіоналізму з боку лікарів вони ще не бачили."   Де Мінздрав? Чому нема рішення щодо такого факту?

14 gagarina3   (21 Окт 2016 18:03)
Русланчик и семейная компания?- никого не беспокоит семейный подряд в этом заведении?

13 mamanya   (21 Окт 2016 07:58)
Ужас, конечно. В юбом деле не стоит забывать, чо все мы люди и под Богом ходим.

12 Nick_gen   (21 Окт 2016 07:38)
Я бы в роже врачу заехал

11 Бэлка   (21 Окт 2016 07:04)
8 joit 
Согласна.. но если уже приехали... , уже воды отошли.... Тут выбора нет..( для нормального врача ).. тут надо действовать , а не выпихивать роженицу со схватками за дверь.. Ведь не секрет , что женщины не хотят рожать в Геническе и едут в Мелитополь , Херсон , Цюрупинск , даже знаю в Днепр.. ездили..
10 сапёр
Да дело не только в поборах.. хотя да , мне дешевле обошлось рожать в другом городе , даже с учетом дороги..
Дело в отношении ..
С 9 -ти утра... до 18 .00 в палату может никто не заглянуть ..И то вечером зайдут, перед пересменкой .. убедится , что ты кровать не утащил наверное..
А нагрубить и наорать.. это вполне нормально...

10 сапёр   (21 Окт 2016 05:10)
За Генический роддом и его персонал во главе с руководством наслышан, к сожалению мало хорошего о них говорят, основной упор делают на поборы, без каких-либо подтверждающих документов для платежей, но никому из вышестоящего начальства, в т.ч. и из Херсона ,это абсолютно неинтересно. Вот такие рехформы в нашей медицине.

9 ххх777ххх   (21 Окт 2016 04:20)
родители мягко сказать не полны разума!!! Выбор между Херсоном и Геническом в пользу Геническа...  faint уж лучше бы дома!  это хорошо что ещё так закончилось!

8 joit   (20 Окт 2016 22:19)
Все высказались? Выдыхайте. Ключевы фразы:

"в результаті оглядів вагітність було визнано важкою і народжувати дитину призначено було їхати до пологового будинку в Херсон."

"На сімейній нараді рідня вирішила не везти жіночку народжувати до Херсону, а, краще, як їм здавалося, до найближчого від Івановки міста – Генічеська."


Все остальное - эмоции. Семейный совет у нас заменяет врачей?

7 clon   (20 Окт 2016 21:53)
Это что же творится, без взяток вообще ничего нельзя решить,ХАПУГИ.

6 Бэлка   (20 Окт 2016 20:05)
Да кстати , я местная .. родила троих детей.. Но такого хамства как в Геническом роддоме нигде нет..Зав. родильным отделением вообще сложно доктором назвать..Как сама хамит , так и персонал... до последней санитарки.. копирует своего " руководителя"

5 Бэлка   (20 Окт 2016 19:58)
Мне тоже отказались принимать роды . .. потому что я начала спрашивать куда пойдут купленные мною жидкое мыло . клеенки и т.д Сказали . что у таких скандальных рожениц роды принимать не будут.. А когда пыталась забрать обменную карту... знаете что мне доктор сказал..Цитирую дословно..
" Буду я всяких ш.. в уговаривать... один х.. сюда рожать прибежишь , а там посмотрим"..
Вот так то.. Обменку я забрала и в тот же вечер уехала рожать в другой город , за 200 км..К полудню следующего дня , дочку я родила..Родила прекрасно.. и отношение персонала отменное , узнав откуда я , даже не удивились..
Вот так то...

4 berezin   (20 Окт 2016 19:26)
Почему такие мрази продолжают работать и не привлекаются к ответственности?

3 robot   (20 Окт 2016 18:46)
Всё ожиданно так и есть был бы главным Сидорченко В.А. такого позора для рай.больницы он бы не допустил.

2 Jaguar   (20 Окт 2016 18:45)
А как же клятва Гиппократа, основополагающие морально-этические принципы поведения врача? Их наверное не мать родила...

1 Skorpion   (20 Окт 2016 18:28)
Ну это конечно неожиданно, кто бы мог подумать, что так поступят.....За такие дела надо наказывать и строго!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[04 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[02 Дек 2016]
Благотворительный фонд Сергея Хлань продолжает пом... (0)
[02 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники виявили 9 фактів пору... (2)
[02 Дек 2016]
Сушилку для газа на Арабатской стрелке подключат ч... (1)
[02 Дек 2016]
В Чонгаре торжественно установили первый блок под ... (8)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ

веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП