Вторник, 25 Окт 2016, 09:37
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 24
Чат
реклама
Новое на форуме
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 25 Окт 2016
Ответов: 1188
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 24 Окт 2016
Ответов: 524
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 19 Окт 2016
Ответов: 3
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 12 Сен 2016
Ответов: 236
Существет ли фашизм в России?
Автор: mamai
Форум: Политика
Дата: 03 Сен 2016
Ответов: 55
разделы
Спорт [201]
Общество и политика [1114]
Происшествия и криминал [798]
Культура и искусство [263]
Наука и образование [148]
Производство и сельское хозяйство [95]
Информация [3707]
Бизнес и финансы [190]
СМИ [371]
Отдых и туризм [248]
Общественная организация "Патриот" [126]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [254]
Генический военкомат сообщает [14]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 79
Гостей: 72
Пользователей: 7
медведь, davidov_900456, ххх777ххх, Nick_gen, Germes, Севастополец
Сегодня на сайте
Визит, skif, rumit1985, davidov_900456, Mocart, Паша73, tolyanu465, puchuka, SaperMob, oIITiMicT, медведь, 1a2b37g, CompCentr, Cool, Amigo, Malish, Nick_gen, ххх777ххх, DenisKaa, Дан, energy, Optimist, сапёр, Мила1971, Germes, genichmed, kesha, Рабинович, ПРостая_реальность, Olenenok__85, BIN0406, [Полный список]
 
Главная » 2015 » Апрель » 6 » Відбулося засідання колегії відділу освіти Районної державної адміністрації
14:02
Відбулося засідання колегії відділу освіти Районної державної адміністрації

  31 березня 2015 року під головуванням начальника відділу освіти Попової І.М. відбулося чергове засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання про стан реалізації заходів з національно-патріотичного виховання в освітніх закладах району у 2014-2015 навчальному році. 

  У роботі колегії брали участь заступник голови райдержадміністрації Бекірова Г.Р. та заступник голови районної ради Краєвий В.І.   Передувало початку роботи колегії нагородження кращих педагогічних працівників району, які підготували переможців обласних предметних олімпіад та конкурсів.

 Під час засідання колегії було зазначено, що національно-патріотичне виховання у навчальних закладах району здійснюється за основними напрямами: виховання правової культури, поваги до Конституції та Законів України, державної символіки; успадкування духовних та культурних надбань українського народу; формування духовних цінностей українського патріота, психологічної та фізичної готовності молоді до державної та військової служби; забезпечення духовної єдності поколінь.

  Розміщено постійно діючі експозиції державної символіки, куточки з державними символами, змінні експозиції «Виховуємо патріота України». Відзначено змістовне оформлення  інформаційних стендів у Новогригорівській, Генічеській №3, НВК «Гімназія», Партизанській, Щорсівській загальноосвітніх школах. 


 Успадкування духовних та культурних надбань українського народу учнівською молоддю здійснюється через участь у Всеукраїнських експедиціях «Моя Батьківщина – Україна», «Історія міст і сіл України», у Шевченківських днях, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відмічено досягнення у зазначених конкурсах на всеукраїнському рівні - Новоолексіївської №2, на обласному рівні - НВК «Гімназія», Генічеської №1 загальноосвітніх шкіл. 

 З метою популяризації творів Ліни Костенко 17 березня 2015 року відділом освіти організовано проведення районного етапу обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко», переможці якого стали лауреатами в області (НВК «Гімназія», районний Палац творчості). Формування духовних цінностей українського патріота здійснюється під час зустрічей учнів шкіл з військовослужбовцями, учасниками бойових дій на сході України, прикордонниками, воїнами-афганцями та волонтерами (у 2014/2015 навчальному році таких зустрічей проведено більше 100).


   Результативною формою  є військово-шефська   робота,   яка   полягає   в   установленні   зв'язків   військових   частин  із загальноосвітніми навчальними закладами. Заслуговує уваги діяльність Чонгарської загальноосвітньої школи, у якій  проведено максимальну кількість заходів військово-патріотичного спрямування за участю воїнів-учасників АТО та представників прикордонної служби «Чонгар», організація роботи по співпраці з військовослужбовцями у Новогригорівській, Стрілківській, Партизанській, Генічеських №1, №4, Новоолексіївських №1, №2, Фрунзенській, Стокопанівській, НВК «Гімназія», Рівненській,  Червонопрапорній, Новодмитрівській, Сокологірненській, Щорсівській загальноосвітніх школах.

  Відділом освіти районної державної адміністрації разом із районним військовим комісаріатом проводяться спільні інструктивно-методичні наради,  підписано угоду і розроблено спільний план заходів щодо відбору кандидатів із числа цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів. У квітні 2015 року заплановано проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у травні 2015 року - навчально-польових зборів для учнів 11 класів шкіл району. 

 20 лютого 2015 року для учнів загальноосвітніх шкіл міста Генічеськ відбувся районний захід патріотичного спрямування, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».  Учні навчальних закладів району беруть активну участь у Всеукраїнських акціях «Лист пораненому», «Лист солдату», у благодійних акціях «Діти Херсонщини – воїнам АТО», «Милосердя», «Турбота», «Ліки солдатам», «Назустріч мрії», «Діти за мир», «Україна мирна, єдина», під час яких до  військових шпиталей міста Миколаєва, Дніпропетровська та Запоріжжя відправлено 676 листів, 597 дитячих малюнків та 63 творчі роботи.


     З 06 листопада по 06 грудня 2014 року було проведено місячник військово-патріотичної роботи, у рамках якого відбулися різноманітні заходи: районні змагання, присвячені Дню  Збройних Сил України, у яких взяли участь 19 команд (І місце – Генічеська загальноосвітня  школа №3), конкурси плакатів, диспути, «круглі столи», проведено 362 уроки патріотичного виховання. Шкільні музеї є діючими центрами національно-патріотичного виховання. Відмічено високі результати у  Всеукраїнському конкурсі  шкільних музеїв «Скарби нашої пам’яті» Озерянської загальноосвітньої школи, організацію роботи з функціонування Кімнати школяра національно-патріотичного спрямування у музейних кімнатах НВК «Гімназія», Щорсівської, Новогригорівської, Генічеської № 3 загальноосвітніх шкіл. Заслуговує уваги діяльність військово-патріотичних гуртків у 13 навчальних закладах: Генічеських № 1, №3, №4, НВК «Гімназія», Новоолексіївській №1, Партизанській, Догмарівській, Озерянській, Павлівській, Петрівській, Рівненській, Фрунзенській, Червонопрапорній загальноосвітніх школах.

Волонтерський рух у загальноосвітніх закладах району реалізується через загальношкільні проекти підтримки військовослужбовців. Відмічено участь НВК «Гімназія» у V Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів, реалізацію проектів «Школа військово-патріотичного виховання» у Чонгарській, «Моя країна – Україна» у Фрунзенській, «Школа національно-патріотичного виховання» у Сокологірненській загальноосвітніх школах.

  У 2014-2015 навчальному році члени шкільних волонтерських організацій для воїнів АТО зібрали теплі речі, продукти харчування, виготовили маскувальні сітки, закупили ліки на суму 5000 гривень. Щотижня у закладах освіти відбуваються зустрічі з представниками волонтерських організацій для надання допомоги військовим, які знаходяться у зоні АТО. Разом зі школами до цього напрямку роботи долучились відділ освіти районної державної адміністрації та працівники комунальних закладів (у січні 2015 року зібрали та передали допомогу бійцям добровольчого батальйону, що дислокується на території Генічеського району).

 Відзначено діяльність Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва щодо сприяння патріотичній вихованості підлітків через проведення циклу патріотичних заходів для учнівської молоді. 
Відділом освіти районної державної адміністрації з метою формування світогляду справжнього громадянина України здійснюється систематичне висвітлення результатів проведеної роботи з національно-патріотичного виховання у ЗМІ та на сайті районної державної адміністрації, де у березні 2015 року у розділі «Відділ освіти» започатковано рубрику «Виховуємо патріота України». Результатом спільної діяльності закладів освіти з національно-патріотичного виховання стала презентація районної виставки «З Україною в серці», яка продемонструвала реалізацію заходів з виховання громадянина-патріота України .

  Також на засіданні колегії розглядались питання про підсумки проведення районних предметних олімпіад, про стан роботи груп продовженого дня, функціонування психологічної служби району, про використання приміщень навчальних закладів. Внесення змін до угоди між відділом освіти райдержадміністрації та районним комітетом профспілки. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації

Категория: Наука и образование | | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[25 Окт 2016]
В Геническе снова отключается газ.... (3)
[24 Окт 2016]
Завтра глава райгосадминистрации встретится с жите... (7)
[24 Окт 2016]
ЖИТЕЛЯМ МИКРОРАЙОНА ГЕНИЧЕСКА НАЧАЛИ ПОДАВАТЬ ГАЗ (18)
[24 Окт 2016]
В Геническе хотят расторгнуть контракт на поставку... (13)
[24 Окт 2016]
Андрій Гордєєв: "Ситуацію у Генічеську тримаємо на... (8)
реклама
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
Изготовлю картину на заказ.
продажа
Продам квартиру
Живая музыка+дискотека+ведущий(тамада) и спецэффек...
Продам 3-комнатную квартиру недорого
Даю частные уроки вязания на вязальной машине
Распишу комнату барельефной картиной, пейзажами.
Выкачка сливных ям. туалетов и прочих нечистот
Продается дом
Продам породистых котят от элитных родителей из пи...
КОММЕНТАРИИ
веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП