Среда, 26 Окт 2016, 14:20
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 257
Чат
реклама
Новое на форуме
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 25 Окт 2016
Ответов: 524
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 25 Окт 2016
Ответов: 1190
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 19 Окт 2016
Ответов: 3
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 12 Сен 2016
Ответов: 236
Существет ли фашизм в России?
Автор: mamai
Форум: Политика
Дата: 03 Сен 2016
Ответов: 55
разделы
Спорт [201]
Общество и политика [1114]
Происшествия и криминал [799]
Культура и искусство [264]
Наука и образование [148]
Производство и сельское хозяйство [95]
Информация [3714]
Бизнес и финансы [191]
СМИ [372]
Отдых и туризм [249]
Общественная организация "Патриот" [126]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [255]
Генический военкомат сообщает [14]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 88
Гостей: 84
Пользователей: 4
Mocart, ххх777ххх, Друг, Севастополец
Сегодня на сайте
Визит, Divomag, skif, rumit1985, shaimardanova, davidov_900456, zernyashka, Mocart, SergejK, Паша73, НАБЛЮДИТЕЛЬ, LW, SaperMob, ONiON, sloniks, Викторова, oIITiMicT, медведь, 1a2b37g, Oxigen, CompCentr, Лирик56, Cool, Жительвасюков, Malish, Clarinetto, Гвоздь, Друг, ххх777ххх, puzik, DenisKaa, [Полный список]
 
Главная » 2016 » Март » 15 » Недбалість керівництва Генічеського водоканалу має серйозні наслідки
13:08
Недбалість керівництва Генічеського водоканалу має серйозні наслідки

  В місті Генічеськ основним постачальником питної води населенню, підприємствам та організаціям міста є КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

 На балансі підприємства знаходяться 12 свердловин, з яких водоканал видобуває воду та постачає її містянам. Окрім того, він здійснює прийняття виробничих та господарсько-побутових стічних вод до системи міської каналізації. Свою діяльність у галузі водокористування це підприємство реалізує на підставі Дозволу на спеціальне водокористування № УКР 7.14 ХРС з терміном дії до 01.10.2016р.

   У грудні 2015 року Державна Азовська морська екологічна інспекція здійснила планову перевірку КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» стосовно дотримання вимог природоохоронного законодавства. З’ясувалося, що 2010 року підприємство отримало спеціальний дозвіл на користування надрами десяти свердловин. Але основна і найпотужніша свердловина № 7-684, з якої щороку видобувається 43 відсотки води для Генічеська,  використовується підприємством за відсутності спецдозволу.

  Посадові особи Генічеського водоканалу протягом декількох років так і не  вжили ніяких заходів для того, щоб виправити  ситуацію і привести до ладу дозвільні документи, які вимагає чинне законодавство.

  Також неприємно вражає технічний стан очисних споруд підприємства. Тут використовують споруди з непрацюючими пісколовками та радіальними відстійниками. Це порушує правила їх експлуатації та  погіршує ефективність очищення стічних вод. Як показали результати лабораторних аналізів проб води, на водовипуску зафіксовано скид зворотних вод з разовим переміщенням  затверджених нормованих концентрацій забруднюючих речовин.

   Крім того, зони санітарної охорони підземних вод не утримуються в належному стані: на деяких свердловинах відсутні огородження та прилади вимірювання видобутої води.

    Викликає великі побоювання те, що керівництво водоканалу ставиться досить безвідповідально  до стану технічних споруд. А також – не вважає за потрібне чітко дотримуватися  вимог природоохоронного законодавства. Але ж стічні води після очищення скидаються в Азовське море… Тому така недбалість, в разі виникнення аварійної ситуації, може привести до екологічної катастрофи місцевого масштабу, а також до спалахів різноманітних епідемій серед населення.

 Слід розуміти, що Генічеськ – курортне місто, бюджет якого поповнюється в основному за рахунок туристів та відпочиваючих. Звісна річ, за таких умов вони просто не захочуть ризикувати здоров’ям та відмовлятимуться від візитів до цього міста. Тому незадовільна робота КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» може негативно вплинути і на економіку Генічеська, і на матеріальний стан його мешканців.

    Наші інспектори також виявили порушення в роботі даного підприємства стосовно поводження з відходами та охорони земельних ресурсів. Так,  адміністрація водоканалу не розробила та не узгодила Паспорт місця видалення відходів на мулові майданчики, які розташовані на території цеху водовідведення. Додатково перевіркою встановлено: рішенням Генічеської міської ради  № 240 від 05.09. 2012 року підприємству були надані земельні ділянки загальною площею 7071 м2  під свердловини. Але документи, що посвідчують право власності чи право користування на земельні ділянки, на момент перевірки відсутні.

   Залишається додати, що посадових осіб, винних у цих численних порушеннях, вже притягнуто до адміністративної відповідальності. Також вживаються заходи щодо розрахунку збитків, нанесених довкіллю, які дане комунальне підприємство має відшкодувати.

 Державна Азовська морська екологічна інспекція

 

Категория: Информация | | Рейтинг: 3.0/4
Всего комментариев: 8
8 mr-adams   (17 Мар 2016 11:28)
7nadiya
Надя, то что ты пишешь - бред и голословные обвинения.
Каким боком качество воды относится к продлению лицензии на спецводопользование? Делай запрос в санстанцию, хим и бак анализ делается регулярно - превышение нормы только по сероводороду.
-а куди кошти від продажу необлікованої води? у кишені тих, хто підбирає "потрібного" собі керівника ПУВГ? органам місцевого самоврядування в
особі їх нинішних керівників!-
  с этого я поржал , какой неучтенной? По электроэнергии, воде или оплате? Если она соединена в общую сеть? И отчет по ней только как в составе предприятия. А по поводу кишеней - скважина работает с времен Бурлина и обвинять нужно всех мэров за это время вместе с исполкомами и всех начальников  wacko . Лучше поведай как носила подписывать работников пустой бланк!

7 nadiya   (16 Мар 2016 12:52)
Екоінспекція про необліковане використання води зі свердловини, а куди кошти від продажу необлікованої води? у кишені тих, хто підбирає "потрібного" собі керівника ПУВГ? органам місцевого самоврядування в особі їх нинішних керівників!
А хто поцікавиться тим, якої якості воду ми п'ємо? ґадже 16.02.2016 ліцензія ПУВГа скінчилась терміном дії? Може НВ дослідить це питання?
Невже більш ніж рік боротьби колектива ПУВГ за своє підприємство та за керівника п. Мальованого в наслідку закінчиться вистрілом по горобцях?
Рішення про реорганізацію ПУВГа скасувала міськрада нової каденції, за що їм хвала. Але ж, як бачите, керівний склад прихвостнів сені не заспокоюється.... Екологічну інспекцію підключили... Вже напрацювали нову схему, як ошукати людей, як надалі красти бюджетні кошти та піаритись і розкрадати. Невже це допустимо, Генічани?

6 Сталкер   (15 Мар 2016 19:36)
Сладкое   бремя  власти...а  надо  чтоб  власть  была  в   наказание,  тогда  и  будет   расцветать  страна.

5 yfcnz   (15 Мар 2016 16:54)
Такое резюме..хоть бы не навредило курортному сезону....

4 сапёр   (15 Мар 2016 15:53)
Всё идёт по графику. Это обычный "слив", обычного, стратегического, КП. Поступила команда сверху, вот и пошёл прессинг . Сейчас ещё разные -всякие "бока" повылазят, наклепают штрафов, санкций различных и капец ПУВКХ -банкрот, нужно пускать с молотка, а тут и покупатель сразу же объявится, за "смешную"цифру. Могут ещё сценарий разыграть: типа спаситель появится, который возьмётся, в очередной раз,"спасать"  КП. Экология -это обычный инструмент давления на КП и игрушка в руках жуликов и мошенников, не более. За очередную афёру, очередное "спасибочки" всем голосовавшим за ГОПСТОПБЛОК.

3 YartceV   (15 Мар 2016 14:22)
Так скважина я так понимаю - учтенная, только без документов.
И это с 2010 года или даже больше.
А с неоформленной скважины водичку пить низзя.
Ой шо будет.

2 Umoytes   (15 Мар 2016 14:07)
"Не учтенная скважина - деньги налево" Так если нет  разрешения на добычу воды - нет и счетчика, а нет счетчика - просто продают неучтенную воду (43% обеспечение Геническа) а платят налоги и другие платежи по менее нагруженным скважинам а с людей дерут по полной. А мы удивляемся почему там такая драка идет за кресло начальника.;)

1 mamai   (15 Мар 2016 13:18)
Державна Азовська морська екологічна інспекція
Очнулись... Рыбки красной хотите отведать? А песочка морского прям с берега подвезти? Ананасы!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[26 Окт 2016]
В Правительстве пообещали поднять в 2 раза минимал... (2)
[26 Окт 2016]
Геническая больница наконец будет с теплом? (3)
[26 Окт 2016]
Большинство жителей Геническа имеет только газовое... (1)
[26 Окт 2016]
В Геническом районе подвели итоги оздоровительного... (0)
[26 Окт 2016]
С начала года Бердянские пограничники прекратили п... (1)
реклама
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
сдача жилья
Изготовлю картину на заказ.
продажа
Продам квартиру
Живая музыка+дискотека+ведущий(тамада) и спецэффек...
Продам 3-комнатную квартиру недорого
Даю частные уроки вязания на вязальной машине
Распишу комнату барельефной картиной, пейзажами.
Выкачка сливных ям. туалетов и прочих нечистот
Продается дом
КОММЕНТАРИИ
Такое ощущение . что в кабмине собрались...

если бензин електричество газ комуналка ...

это будет уже третья котельная за послед...


Короче реактор опять будет коптить небо.веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП