Четверг, 08 Дек 2016, 00:15
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1255
Чат
реклама
Новое на форуме
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 07 Дек 2016
Ответов: 542
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 06 Дек 2016
Ответов: 240
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 04 Дек 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1127]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [267]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3854]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [383]
Отдых и туризм [251]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 23
Гостей: 21
Пользователей: 2
ПРостая_реальность, Викторова
Сегодня на сайте
Викторова
 
Главная » 2015 » Октябрь » 2 » На депутатов Генического городского совета зарегистрировались 244 кандидата
18:43
На депутатов Генического городского совета зарегистрировались 244 кандидата

 На 26 депутатских мест в Геническом городском совете претендуют 244 кандидата. Об этом "Новому Визиту" сообщили в Генической городской избирательной комиссии. Напомним, что в текущем созыве списочный состав депутатов горсовета составляет 40 человек. 

 Списки своих кандидатов зарегистрировали 13 местных организаций политических партий Украины.

 Многие кандидаты вошли в списки как городского, так и районного советов.

Полный список кандидатов в депутаты Генического горсовета, утвержденный городской избирательной комиссией:

 1 Кобець Людмила Семенівна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 2 Афанасьєв Ігор Олександрович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 3 Баранов Володимир Васильович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 4 Бернацький Юрій Вікторович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 5 Буцкіх Олександр Іванович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 6 Ереджепова Джевіре Мамбетівна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 7 Єрьоменко Тетяна Анатоліївна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 8 Жадан Володимир Валентинович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 9 Зуб Валерій Федорович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 10 Зяблова Олена Сергіївна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 11 Колінько Сергій Олександрович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 12 Комеліна Олена Миколаївна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 13 Король Микола Іванович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 14 Кривонос Тетяна Миколаївна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 15 Кримешний Олексій Анатолійович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 16 Макушенко Олександр Анатолійович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 17 Мустафаєв Фаріт Анварович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 18 Петров Валерій Семенович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 19 Попов Валерій Єгорович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 20 Смірнов Артур Геворгович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 21 Спічак Наталія Павлівна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 22 Тімченко Андрій Вікторович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 23 Шароварова Людмила Володимирівна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 24 Шликов Сергій Миколайович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 25 Шматовський Даніїл Анатолійович від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 26 Яківчук Наталя Анатоліївна від Генічеської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 27 Жевнерюк Сергій Володимирович від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 28 Бойко Анна Юріївна від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 29 Золотаренко Альона Віталіївна від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 30 Кравченко Артем Ігорович від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 31 Максименко Олександр Петрович від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 32 Понуровський Владислав Валентиновичвід Генічеської районної організації Партії «відродження»
 33 Ребрикова Марина Сергіївна від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 34 Сокол Святослав Володимирович від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 35 Ясир Михайло Миколайович від Генічеської районної організації Партії «відродження»
 36 Дрок Геннадій Борисович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 37 Бернацька Неля Георгіївна від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 38 Євтухов Юрій Валентинович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 39 Гришак Віктор Павлович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 40 Дзюба Володимир Іванович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 41 Землянський Сергій Митрофанович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 42 Зяблов Сергій Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 43 Коркіна Поліна Леонідівна від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 44 Малецький Микола Яковлевич від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 45 Мамутов Сервер Шевкетович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 46 Межейніков Сергій Сергійович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 47 Мазунова Марина Володимирівна від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 48 Омельяненко Юлія Валеріанівна від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 49 Трофименко Олена Олександрівна від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 50 Стребков Юрій Олексійович від Генічеської районної організації політичної партії "Громадянська позиція"
 51 Краєвий Віктор Іванович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 52 Богодух Сергій Олександрович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 53 Бігун Валерій Іванович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 54 Єрмакова Наталя Олексіївна від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 55 Жук Юрій Федорович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 56 Золотар Віталій Вікторович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 57 Мінькач Сергій Миколайович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 58 Мещеряков Володимир Олександрович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 59 Нікіфоров Віктор Олександрович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 60 Ніколаєнко Валентина Миколаївна від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 61 Носов Олександр Іванович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 62 Озеров Олег Іванович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 63 Осіпов Олександр Олексійович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 64 Правдюк Валерій Володимирович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 65 Пуляєв Роман Леонідович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 66 Ротанова Альона Володимирівна від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 67 Саньков Михайло Валентинович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 68 Сивак Андрій Анатолійович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 69 Скопиченко Анатолій Гнатович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 70 Степаненко Олександр Олександрович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 71 Тютюнник Олександр Вікторович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 72 Федосова Олена Анатоліївна від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 73 Фролова Людмила Вікторівна від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 74 Четирін Юрій Вікторович від Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»
 75 Мухiна Раїса Григорiвна від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 76 Алiсова Марiя Миколаївна від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 77 Баль Вiктор Вiкторович від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 78 Воронов Святослав Васильович від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 79 Давиденко Володимир Володимирович від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 80 Масалiмов Артур Амiнович від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 81 Мухiн Сергiй Володимирович від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 82 Онищенко Ольга Вiкторiвна від Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»
 83 Тулупов Олександр Васильович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 84 Ананьєв Сергій Іванович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 85 Анпілогов Микола Олександрович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 86 Бубнов Сергій Миколайович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 87 Волчкова Олена Анатоліївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 88 Головко Тетяна Вікторівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 89 Дубіч Василь Євгенович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 90 Дюкар Олег Леонтійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 91 Золотарьова Любов Олександрівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 92 Коркіна Жанна Олександрівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 93 Кравченко Анатолій Володимирович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 94 Кукса Юрій Дмитрович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 95 Куркова Лариса Владиславівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 96 Кучеренко Світлана Миколаївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 97 Кущ Валентина Іванівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 98 Саютін Микола Миколайович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 99 Сергеєв Андрій Віталійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 100 Солоп Віталій Петрович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 101 Стремцова Людмила Борисівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 102 Осташташевський Іван Анатолійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 103 Халатов Ігор Юрійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 104 Халілов Умер Абламітович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 105 Чернов Ігор Валентинович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 106 Чкі Вікторія Борисівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 107 Швадченко Ігор Анатолійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 108 Швець Віктор Вікторович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 109 Шевкієв Ібрагім Саідович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 110 Бурождиєв Роман Анатолійович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 111 Буроджиєва Ольга Олександрівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 112 Бащук Людмила Олександрівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 113 Бєлан Світлана Миколаївна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 114 Благодирьова Оксана Борисівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 115 Буроджиєв Дмитро Романович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 116 Вапельник Олексій Іванович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 117 Коптєва Вікторія Сергіївна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 118 Король Наталя Михайлівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 119 Лідовський Віталій Анатолійович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 120 Лебьодкін Олександр Миколайович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 121 Ляховенко Ольга Ігорівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 122 Сивак Михайло Анатолійович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 123 Фінченко Віктор Вадимович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 124 Шарган Марія Олександрівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 125 Чудакова Олена Олександрівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 126 Цабій Олена Михайлівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 127 Цабій Олександр Якович від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 128 Якимець Наталя Олексіївна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 129 Яковлєва Марина Олександрівна від Генічеської районної організації Партія Зелених України
 130 Галько Олександр Степанович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 131 Бубнова Марина Юріївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 132 Васильчук Вадим Володимирович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 133 Волвенко Олександр Іванович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 134 Гапченко Валерій Вікторович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 135 Гапієнко Віктор Андрійович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 136 Зайцева Ольга Анатоліївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 137 Захарченко Тетяна Анатоліївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 138 Іванов Олександр Юрійович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 139 Карпенко Олександр Георгійович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 140 Кошман Володимир Іванович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 141 Макушенко Сергій Володимирович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 142 Мартинцова Наталя Юріївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 143 Мимриков Олександр Анатолійович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 144 Ніколаєва Зінаїда Василівна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 145 Осьмак Геннадій Васильович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 146 Сідлак Ельміра Шамратівна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 147 Скрипніченко Катерина Анатоліївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 148 Старченко Олексій Миколайович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 149 Тищенко Сергій Анатолійович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 150 Тютюнник Альона Олександрівна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 151 Філімонов Євген Михайлович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 152 Чумаченко Світлана Миколаївна від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 153 Шведов Анатолій Іванович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 154 Шкаліков Юрій Валентинович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 155 Юрін Юрій Володимирович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 156 Яблуновський Володимир Вікторович від Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 157 Пінаєв Олександр Вікторович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 158 Арнольд Володимир Юхимович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 159 Бєлєхова Ірина Дмитрівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 160 Герасименко Олександр Сергійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 161 Голобородько Максим Петрович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 162 Голобородько Дмитро Валерійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 163 Голяков Сергій Володимирович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 164 Голякова Валентина Андріївна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 165 Дюкар Роман Борисович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 166 Євгоровська Олена Михайлівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 167 Зиков Максим Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 168 Кісельов Тимур Володимирович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 169 Кокуль Володимир Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 170 Косов Віктор Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 171 Мунц Любов Данилівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 172 Мендель Наталя Анатоліївна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 173 Ніколаєнко Олександр Олексійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 174 Пінаєв Віталій Вікторович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 175 Пінаєва Наталя Ігорівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 176 Селіванова Олена Анатоліївна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 177 Семенов Валерій Михайлович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 178 Семеняк Ольга Василівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 179 Середа Наталя Яківна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 180 Скуріхін Ігор Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 181 Усенко Антоніна Іванівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 182 Шахова Любов Олексіївна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
 183 Харламов Анатолій Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 184 Абрамець Вячеслав Іванович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 185 Арутюнов Едуард Рафаелович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 186 Баштирєв Іван Миколайович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 187 Волік Маріна Леонідівна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 188 Гурковський Володимир Євгенійович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 189 Донін Володимир Васильович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 190 Єршов Ігор Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 191 Єрещенко Ірина Валеріївна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 192 Захаркін Віктор Іванович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 193 Козачук Наталя Петрівна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 194 Кокуль Валентина Володимирівна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 195 Лаптєв Максим Сергійович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 196 Матросов Іван Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 197 Мігуля Антоніна Павлівна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 198 Решетар Дмитро Васильович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 199 Сердюк Юрій Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 200 Стародубець Микола Іванович від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 201 Стрюкова Катерина Олегівна від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 202 Шляхов Володимир Ілліч від Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»
 203 Скляренко Ігор Вікторович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 204 Большаков Сергій Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 205 Волкова Наталя Вікторівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 206 Гребенюк Сергій Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 207 Гречухіна Олена Гигорівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 208 Друк Марія Йосипівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 209 Заїка Ольга Миколаївна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 210 Іванов Сергій Вікторович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 211 Калуцська Олена Георгіївна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 212 Клімов Олександр Федорович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 213 Ковтун Олександр Андрійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 214 Кришталь Станіслав Всеволодович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 215 Кучер Микола Миколайович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 216 Кучма Надія Вікторівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 217 Макуха Анна Петрівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 218 Мальований Петро Петрович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 219 Осьмак Олександр Васильович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 220 Охріменко Григорій Олексійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 221 Патаман Вадим Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 222 Парасюк Валерія Василівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 223 Перлоренцева Людмила Миколаївна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 224 Пінаєва Наталя Вікторівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 225 Пічко Олександр Георгійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 226 Правдюк Віталій Валерійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 227 Радняний Володимир Анатолійович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 228 Шерештан Олена Григорівна від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 229 Яворський Юрій Олександрович від Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 230 Давидова Світлана Іванівна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 231 Безручко Оксана Георгіївна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 232 Воробйова Вікторія Іванівна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 233 Давидов Ігор Вікторович від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 234 Давидова Тамара Сергіївна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 235 Ісадкова Наталя Валеріївна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 236 Царьонкова Жанна Сергіївна від Генічеської районної організації "Українська народна партія"
 237 Вовченко Юрій Євгенович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 238 Головко Анатолій Миколайович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 239 Клецька Ірина Михайлівна від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 240 Копитков Олександр Анатолійович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 241 Полторацький Валентин Серафимович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 242 Рубан Сергій Михайлович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 243 Сарапійчук Олександр Андрійович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
 244 Шаповалов Валентин Олександрович від Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

 

Категория: Общество и политика | | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 36
36 Serhio   (05 Окт 2015 16:48)
33 Malish  
нет не правильно!!!! На выборы идти нужно обязательно.....

35 xaxol   (04 Окт 2015 21:15)
Ні 34-Наждак, Генічани знають людей які без черги роблять багато для України.Ні 34-Наждак, Генічани знають і тих хто завжди біля корита позачергою.

34 Наждак   (04 Окт 2015 20:46)
Ну когда вы перестанете путать Украину с этой очередью до корыта ?  wink

33 Malish   (04 Окт 2015 20:06)
Надеюсь большинство Геничан все таки понимают, что для них сделала Украина, чем она их кормит и поит, не понимающих попрошу на выборы не ходить!

32 puchuka   (04 Окт 2015 11:28)
Цитата 7 Germes (02 Окт 2015 21:39)
Это хорошо что есть такой список, что видно кто за ширмой "бренда"партии прячется. Я слабо, например, представляю Буроджиева зеленым, Пинаеву Наталью Укропом(если это та Пинаева, которая выкрикивала "Что нам та Украина сделала", если не та, тогда извиняюсь)


Та дама, которая презирала Украину, имеет отчество Игоревна, является действующим депутатом горсовета и при том "Укропов" ненавидит. Будьте, пожалуйста, внимательнее, чтобы не спутать грешное с праведным. roll
Обратите внимание на 175-ю строчку:

175 Пінаєва Наталя Ігорівна від Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»

dry

А в 224-й строчке упоминается совершенно другой человек. wink

31 puchuka   (03 Окт 2015 15:48)
Бюджет + Федотова коса манит и завораживает...

30 Лирик56   (03 Окт 2015 15:09)
Да, не шуточный проснулся у наших земляков патриотизм, bash больше схожий на разыгравшийся аппетит, holiday icecream да ещё с невиданным у нас до сего, массовым депутатско - семейным подрядом.  shock dollar

29 сапёр   (03 Окт 2015 14:46)
Прочитал полностью список Гопстопблока (опозиция так называемая, у нас уже 10 лет у власти ) и принял твёрдое решение идти на выборы, и не позволить использовать свой голос этим гопникам в свою пользу.

28 Жительвасюков   (03 Окт 2015 12:06)
Наблюдатель 23.бАтькивщину знаю, а вот второй блок на Ж, где как вы заметили много негатива, вы имеете в виду блок ляшка?

27 mamai   (03 Окт 2015 11:07)
Горжусь Геническом! Он и не такое пережить сможет!

26 Barbossa   (03 Окт 2015 10:41)
Все хотят, но не всем достанется!  smile

25 наблюдатель   (03 Окт 2015 10:01)
Больше всего негатива от списков БАТЬКИВЩИНЫ и ОППОБЛОКА >(

24 Accept   (03 Окт 2015 09:08)
Одно "радует".что из этой кодлы выберут не всех 244 штуки

23 Рабинович   (03 Окт 2015 08:23)
ОБЕЩАЮ переобещать обещанные обещания

22 brat   (03 Окт 2015 08:07)
Прям конкурс какой то.Почти десять человек на место

21 puzik   (03 Окт 2015 07:36)
19-Согласен 100%.

20 knut777   (03 Окт 2015 06:56)
Кобец Л. недаром статью в местное СМИ написала против Тулупова, сыночка своего продвигает в меры!

19 сапёр   (03 Окт 2015 05:56)
Примерно таким, за редким исключением, должен выглядеть список обвиняемых в преступлениях против громады, за разграбление её имущества.Также, следует добавить сюда скрывающихся от правосудия деятелей. Правда где оно, это правосудие?

18 student   (02 Окт 2015 23:42)
да, выбор отличный - сепары, комуняки и регионалы (которые как и менты бывшими не становятся), политические "проститутки", которые мечутся как блохи по партиям, предприниматели-мажоры (опыт последних президентских выборов показал, что у них это в крови - приобрел себе наш горе-президент небольшое ЧП под названием УКРАИНА с шаровым "единым налогом" 200 грн. в виде пенсий-подачек и жмет прибыль по максимуму...). даже не знаю кого выбрать, чтоб потом наименее стыдно было перед собой и родным городом.

17 Germes   (02 Окт 2015 23:17)
13 nadiya, в УКРОПЕ первые две фамилии прочитал - уже голосовать не хочется.  Хотя намного дальше там есть хорошие люди. Но у меня такое впечатление, что в списки берут по блату, а не по убеждению. Социалистов вон поделили на семью/друзей Пинаева и Косова)

16 brat   (02 Окт 2015 23:03)
Дааа..столько о нём говорят.Прям звезда блин.Хотя дурак дураком.

15 sven   (02 Окт 2015 22:22)
Боюсь укроп пройдёт мимо.12- ПОДДЕРЖИВАЮ.

14 nadiya   (02 Окт 2015 21:56)
УКРОП ПРОЙДЁТ ТОЧНО. ТАМ 78% - молодёжь! И это правильно: им завтра жить и созидать, а старпёры - на печку! Конечно надо мудрость и опыт некоторых стариков привлечь, как сдерживающий фактор (ну что б в разнос не пошли...), но... умеренно!!!

13 student   (02 Окт 2015 21:39)
хотелось бы увидеть справочки от психиатора...интересно, нормальные все?есть подозрние ,что половина не совсем адекватные

12 Malish   (02 Окт 2015 21:23)
Товарищей из списка прошу не отвечать!

11 Malish   (02 Окт 2015 21:22)
НУ КТО ГОТОВ ДАТЬ ПРОГНОЗЫ какие партии пройдут в городской совет?

2
10 Визит   (02 Окт 2015 21:20)
8 Санта 

Без намеков попрошу. Так дали в горизбирательной комиссии. Мы только скопировали.

9 Санта   (02 Окт 2015 20:56)
Чтобы лучше видеть,слышать....

8 Санта   (02 Окт 2015 20:55)
А чого це стак зробили? ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

7 Germes   (02 Окт 2015 20:39)
Это хорошо что есть такой список, что видно кто за ширмой "бренда"партии прячется.  Я слабо, например, представляю Буроджиева зеленым, Пинаеву Наталью Укропом(если это та Пинаева, которая выкрикивала "Что нам та Украина сделала", если не та, тогда извиняюсь), Харламова справедливостью, Белихову социалистом... Этот список можно долго продолжать.. Ещё во многих "партиях" очень хорошо прослеживаются родственно-кумовские связи. Всё как обычно в общем)

6 Наждак   (02 Окт 2015 20:37)
Какая очередь до корыта !!!! Ужос  smile

5 Начальник   (02 Окт 2015 19:51)
Многие в списках и есть беспартийные, но выдвигаться должны обязательно от партии. По другому нельзя, так гласит новый закон о выборах.

4 Skorpion   (02 Окт 2015 19:47)
Действительно.....А что беспарийным низзя?

3 davidov_900456   (02 Окт 2015 19:45)
Вот это наверное рекорд))))) Тут уже у граждан точно будет выбор. )

2 Голубьмира   (02 Окт 2015 19:29)
Офигеть! Прям целыми семьями идут в депутаты.,и каждый желает отхватить свой кусок,бедная Країна.

1 puchuka   (02 Окт 2015 19:18)
Мама дорогая! surprised faint

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[07 Дек 2016]
У Генічеську пройшов фестиваль-конкурс "Зимові віз... (0)
[07 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники припинили 7 фактів по... (2)
[07 Дек 2016]
НОВЫМ ДЕПУТАТОМ ГЕНИЧЕСКОГО РАЙСОВЕТА СТАЛА НАТАЛЬ... (0)
[07 Дек 2016]
Іформація для судновласників, судноводіїв та зацік... (0)
[07 Дек 2016]
На выборах директора Генического медицинского учил... (4)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
Продам инфрокрасный обогреватель УФО.
Сдам 1-но комнатную квартиру
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
КОММЕНТАРИИ
С ума сойти-награда за службу в вооружен...


Обалдеть.... Ему подай тёпло....Ну не св...



НВ а что вам можно звонить и просить что...


веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП