Суббота, 03 Дек 2016, 00:19
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1196
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 237
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 28 Ноя 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3835]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [381]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 27
Гостей: 24
Пользователей: 3
kesha, nik111, puzik
Сегодня на сайте
Визит, mamai, rumit1985, shaimardanova, Ruoim, davidov_900456, golgen, zernyashka, laer, Cwetik, meotida, burbon, Паша73, tolyanu465, НАБЛЮДИТЕЛЬ, puchuka, SaperMob, Михалыч48, joit, RedHazard, oIITiMicT, Бывалый, nazar-ignatev, местный, grpc, медведь, DIO, Kit2012, 1a2b37g, tadiban, nikolayburlin, [Полный список]
 
Главная » 2015 » Октябрь » 2 » Минуле, сьогодення і майбутнє Вищого професійного училища № 17
18:17
Минуле, сьогодення і майбутнє Вищого професійного училища № 17

 У жовтні 2015 року виповнюється 75 років з дня створення системи трудових резервів професійно – технічної освіти.

  Про історію професійно-технічної освіти розповідає нащадкам енциклопедичне видання «Профтехосвіта України: XX століття». В ньому був зібраний по крупинці унікальний історичний матеріал, спогади очевидців, їх досвід, відтворені визначні події. Але в системі профтехосвіти України є безліч навчальних закладів історія яких не менш цікава, події становлення варті пам’яті молодого покоління. Саме цю сторінку історії спробуємо розкрити сьогодні, доторкнутись до імен людей, які прославляють наш навчальний заклад.

У мальовничому куточку Херсонщини, на березі теплого і ласкавого Азовського моря, розташований унікаль­ний навчальний заклад, з гордіс­тю названий його учнями «студентське містечко». Мова йде про Вище професійне училище № 17 м. Генічеська, якому 9 вересня  2015 р. виповнилося  з дня заснування47 років. Це єдине вище професійне училище в  м. Генічеську і одне з най­кращих професійно-технічних закладів будівельного напрямку Херсонщини, яке готує висококваліфікованих спе­ціалістів.

 В 60-ті роки минулого століття в місті було створено трест «Генічеськагробуд», який призначався виконувати будівельно-монтажні роботи у восьми районах області. І щоб будівельні підприємства поповнилися молодими робітничими кадрами, у жовтні 1968 року в Генічеську за наказом Державного комітету профтехосвіти від 09.09.1968 року № 253/102 згідно с постановою ЦК Компартії України і ради Міністрів УРСР від 04.03.66 «Про заходи по розширенню навчання та влаштування на роботу в народне господарство молоді, що закінчує загальноосвітні школи у 1966 році, розпочало роботу міське ПТУ № 17, призване готувати технічно грамотних, висококваліфікованих, культурних спеціалістів будівельного напрямку за 5 спеціальностями. В книзі наказів 1968-1969 навчального року є прізвища першого набору, який складав 154 чоловіка.

  Наказом Херсонського обласного управління освіти № 01-ОРК від 17.09.1983 року училище почало підготовку кваліфікованих робітників з отриманням середньої освіти. У зв'язку з цим збільшилась кількість навчальних груп в училищі, що і викликало необхідність у розширенні навчальної площі, створенні нових кабінетів, лабораторій, майстерень.

В 1985 році училище одержало новий гуртожиток на 360 місць, а в 1987 році був введений у дію новий навчальний комплекс, розрахований на 720 учнів. Контингент учнів протягом наступних років складав 500-550 чоловік.
Згідно з наказом Міністерства Народної освіти Української РСР за № 82 від 04.04.199І року «Про реорганізацію ПТУ у вищі професійні училища» Професійно-технічне училище № 17 м. Генічеська було реорганізовано у Вище професійне училище.

Продовжуємо гортати сторінки історії.  Все починалося, як кажуть, будівельники «з нуля»:  без підручників, без наочних посібників в невеличких класах і майстернях. Заняття проводилися в старих пристосованих приміщеннях.  Перший директор - Князєв Леонід Васильович. Продовжив шлях керівництва Іщенко Віктор Григорович, який керував колективом училища довгих  35 років.

 Його трудовий шлях розпочався у квітні 1954 року, коли 17-річний юнак, закінчивши Новоолексіївське УМСХ №9, почав працювати трактористом Фрунзенській МТС.  Згодом юнака призвали до лав Радянської Армії. Перш, ніж очолити ВПУ №17 м.Генічеська, Віктор Григорович працював слюсарем Фрунзенської РТС, інструктором з практичного навчання водіїв автомобілів у Генічеському УМСХ №13.

 За цей час він здобув вищу освіту, закінчивши Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут. У 1971 році почав свою педагогічну діяльність з викладача СПТУ №13. Уже через рік був призначений заступником директора з навчально-виробничої роботи  ПТУ №17.   А в березні 1978 року очолив ВПУ № 17 м. Генічеська.  За цей час під керівництвом Віктора Григоровича училище перетворилося в  індустрію високопрофесійних робітничих кадрів. Іщенко Віктор Григорович – Відмінник народної освіти України, Заслужений працівник народної освіти України, почесний громадянин м. Генічеська, депутат Генічеської районної ради.

 Нам є чим пишатися: ми виросли і зміцніли, збільшився контингент учнів,   удосконалилась наша матеріально – технічна база училища – це 30 навчальних кабінетів, 11 виробничих майстерень, 4 лабораторії, 2 комп’ютерних  кабінети об’єднаних у локальну мережу Інтернет, 2 полігона та 1 майданчик – автодром.

На сьогоднішній день ВПУ № 17 – сучасний заклад освіти, який готує, висококваліфікованих  робітників за професіями: машиніст крана автомобільного; слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорія «С»; електрогазозварник; перукар (перукар-модельєр); штукатур; лицювальник-плиточник; муляр; столяр будівельний, тесляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій.  Нині всі професії, за якими  здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, інтегровані.

Кращих наших випускників училища приймають на третій ступінь на­вчання з отриманням освітнього кваліфікаційного рівня молодшо­го спеціаліста за фахом: «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»; «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (кваліфікований робітник за професією «Слюсар з ремонту автомобілів», які в 2014 році були акредитовані за І /першим/ рівнем акредитації,  у   2015 навчальному році успішно  пройшли ліцензування з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

«Дух навчального закладу живе не в стінах і не на папері, а в характерах більшості педагогів і звідти переходить у характери вихованців”, - сказав К.Ушинський. У кожного навчального закладу своя історія, яку творять ті, хто там працює й навчається. Як мозаїчна картина складається з маленьких частинок, без жодної з яких не буде цілісного виду, так і трудовий колектив об'єднує різноманітні особистості. Вони доповнюють одна одну, часом суперечливі, а разом - це єдиний організм. Саме люди перетворюють звичайні аудиторії, кабінети, зали у великий гомінкий навчальний корпус, де з кожним роком учні стають розумнішими, педагоги - мудрішими, а всі разом - ближчими й ріднішими. Які ж вони - керівники, викладачі, майстри виробничого навчання тодішні й теперішні?

За 47 років діяльності навчаль­ного закладу кожне покоління педагогів вносило вагомий внесок у благородну справу навчання та виховання молоді.  Добрими словами завжди згадують працівники та випускники училища колишніх ветеранів освіти,  нині пенсіонерів, які частину свого серця залишили в училищі: Безкаравайна Галина Іванівна, Демченко Нелі Прокопівна, Скоропад Галина Афанасіївна, Гагуля Таїсія Петрівна, Міханошін Іван Васильович, Назаров Олег Кузьміч, Заїка Діна Іванівна, Ларіонова Олена Федорівна, Борадай Любов Васілівна, Стаднікова Наталя Юріївна, Гайдамака Любов Володимирівна, Гулікова Надія Василівна, Рижова Валентина Іванівна, Коробкова Григорія Васильовича та інші.

Наш директор, Маслов Ігор Георгійович, добрий організатор і керівник, уважний і водночас вимогливий,  порядний і принциповий, уміє визначати пріоритети.

Він пройшов повний шлях становлення справжнього керівника: від майст­ра виробничого навчання, заступ­ника директора з навчально-ви­робничої роботи до керівника на­вчального закладу. Вміє обрати вірний курс і стратегію, які ведуть нас до успіху і перемог.  Кажуть, що краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Заслуги керівника стають очевидними, варто лише переступити поріг училища: чисто і затишно, співробітники привітні, а діти виховані і чемні. 

  Успіх завжди  ґрунтується на колективній творчій праці,  його заступниками, бажанням творчо працювати, шукати нове, віддавати дітям душу і серце, оновлювати зміст підготовки фахівців, вдосконалювати навчально – виховний процес.  Управлінська команда в складі заступників директора Абрамця В’ячеслава Івановича, Мартинцової Наталі Юріївни, Павленко Ірини Іванівни, методиста Пирогової Юлії Валеріївни, старшого майстра  Іванова Віталія Володимировича завжди підтримують  ініціативних творчих педагогів, створюють умови для розвитку їхньої професійної майстерності.

Кожен з нас окремо особистість, всі разом – дружній колектив. В колективі зростає наша педагогічна майстерність, підвищується рівень професіоналізму і педагогічної компетентності.

Педагогічну діяльність в училищі здійснюють 68 педагогічних працівників, серед них заслужені викладачі й майстри виробничого навчання. 

Викладачів вищої та 1 категорії - 15, 3 - знаком за вагомий внесок професійної освіти, 1 вчитель нагороджений знаком А.Макаренко, 5 – знаком «Відмінник освіти України», 1 вчитель – методист. Їх  педагогічні здобутки добре знають як в області, так і країні. На училищному сайті постійно висвітлюється  інформація про відкриті уроки, цікаві методичні та  виховні заходи, творчі надбання з досвіду роботи кращих майстрів і педагогів.

Викладач - найдавніша професія, представники якої покликані не лише дати освіту, а й зберегти людське в людині, зберегти рід людський, передати те найкраще, що виробило людство протягом своєї історії, нинішнім і майбутнім поколінням.

Викладач - найвище звання, яке існує в суспільстві. Людина починається з матері, а з учителем вона продовжується. Будь-яка професія передбачає постійну роботу над собою задля безпосереднього зросту як фахівця. Професія педагога окрім цього вимагає самовдосконалення особистості вчителя. При всьому розмаїтті методів навчання й виховання особистість педагога була й залишається його головним інструментом.

 Бути викладачем - високе покликання.  Ця праця нелегка: це відповіді на тисячі «чому», це гори різноманітної  методичної літератури, це кілометри шляху, пройдені по кабінету, це кілограми зошитів, це радість спілкування з учнями, це гіркота свого безсилля в якийсь момент, це нескінченний пошук досконалості у всьому, прагнення дійти «до самої суті». Як і раніше, викладач має бути зразком у всьому - в спілкуванні, культурі, манері триматися, своїй впевненості.  Тільки творчий учитель, творча особистість може навчити й виховати творчу особистість учня. А для цього необхідно переглянути свої вміння, перебудувати свою роботу з учнями відповідно до вимог сьогодення. А вимоги сьогодення: новизна, інновація, в яких ми повинні бути компетентними. І ми пишаємося нашими педагогами:  Романютою Л.М., Шкликовою Н.М.,  Отрощенко Ю.В., Шапоровою Ю.В, Івахненком Є.О., Крижановським В.В., Куцубою Ю.А., Михайліченком В.М., Пермяковою І.О., Федченко О.В. Удодом П.М., Вязниковцевою Г.В., Худик К.О. Худиком І.В., Кольцовим М.М., кожен з них невтомний трудівник, освічений, толерантний, креативний педагог, який переймається проблемами збереження, реформування та розвитку професійно-технічної освіти.

Вже понад 40 років трудового шляху віддає викладач правил дорожнього руху Михайліченко Валерій Миколайович. Закінчивши середню школу, у Генічеському ВПУ№ 17 здобув  робітничу професію автослюсаря, водія.  Саме з лав армії  Валерій Миколайович захопився машинами, і після закінчення Мелітопольської агротехнічної академії здобув професію інженера-механіка, а згодом доля привела його у  ВПУ № 17. Потім його діти Валерій і Олеся навчалися у нашому навчальному закладі. Зараз батько передає свій досвід сину – Валерію який працює майстром виробничого навчання.

Велику увагу приділяє якісному проведенню уроків, при цьому прививає любов до професії, розвиває творчі здібності учнів.  На  його уроках цікаво, бо вибирає наочні методи навчання і прості форми викладу матеріалу, підбирає завдання і вправи для закріплення теоретичних знань. Знайомить з технікою і технологією, інструктує, вчить користуватися технічною документацією, навчає практичним прийомам і навичкам, здійснює контроль за виконанням завдань, стежить за дотриманням правил дорожнього руху і техніки безпеки. Він завжди вміло керує колективом групи, проводить індивідуальну роботу з учнями, підтримує зв'язок з батьками. Проводить цікаві і змістовні виховні заходи.

Професія вчителя - вічна професія. І поки існують діти, їм потрібні наставники, учителі, майстри своєї справи, ті, про яких кажуть: «Викладач від Бога». Ось уже  29 років  (загальний стаж педагогічної діяльності – 42 роки)  викладачем зарубіжної літератури працює Романюта Лариса Миколаївна, яка і сьогодні привертає до себе увагу неординарністю та високим професіоналізмом. Запорукою успішної роботи Лариси Миколаївни стало добре знання предмета і методики його викладання у поєднанні з відповідальністю та працездатністю. Кропітка і систематична робота на уроках, широка ерудиція, висока культура викладача, вимогливість у поєднанні з творчим горінням дають стабільні результати: учні люблять її уроки,  пишуть авторські вірші, перемагають у обласних і  Всеукраїнських конкурсах.   

Краса її розуму викликає захоплення, краса душі змушує поважати.

 «Творчості, як і будь-якої діяльності, можна вчитися» - ці слова є ключовими у професійній діяльності Лариси Миколаївни, і тому основу педагогічного досвіду становить формування та розвиток творчих здібностей учнів засобами інтерактивних технологій, що допомагає кожному учневі  перетворити свої природні задатки на творчі здібності, зміцнити та розширити їх коло, створити умови для розвитку таланту.

 .«Хороший класний керівник»,- згадують про викладача її вихованці, бо Лариса Миколаївна  вміє помітити перші старання дитини, навіть якщо результати й незначні, вміє радіти разом з учнем, коли він нарешті досягає успіху. Вона впевнена, що слово похвали може осяяти сонячним світлом  найпохмуріший день.

 Романюта Л.М багато років очолює роботу  методичної комісії класних керівників,  керує училищним історико – етнографічним музеєм,­   клубом любителів поезії «Сузір’я», театральною студією «Едельвейс», учасники яких дарують нам радість, читаючи свої літературні твори.   Викладач щедро ділиться своїм досвідом з колегами. Всі її уроки – «відкриті». Завжди сповнена прагнення до розвитку, вміє згуртувати навколо себе і колег, і учнів, живе в атмосфері пошуку і творення. За свою багаторічні сумлінну роботу вона нагороджена численними грамотами Міністерства освіті і науки,  Навчально – методичним центром професійно – технічної освіти  Херсонської області,  має звання «Відмінник народної освіти», нагороджена почесним знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти», знаком «Антон Макаренко».

Лариса Миколаївна– відверта, відкрита для всіх людина, яка завжди вислухає, допоможе, дасть пораду і завжди кудись поспішає, бо попереду ще багато творчих, цікавих справ.  Саме такою знають її діти і колеги по роботі нашого закладу. 

  А ще в нашому навчальному закладі вже 35 років працює «справжній генерал» - Куцуба Юрій Анастасійович,  викладач предмету «Захист Вітчизни», керівник гуртка.  Це талановитий викладач, майстер педагогічної справи, має високий рівень професіоналізму, ініціативний та творчий педагог. На  своїх уроках  з предмету «Захист Вітчизни» увагу звертає на впровадження комп’ютерних графічно-інформаційних технологій, які сприяють ефективному засвоєнню учнями основ медичних знань та правил надання першої допомоги.

 Знання, досвід та вимогливість на уроках Юрія Анастасійовича допомагають  виявляти і навчати учнів на такому рівні, що вони здатні успішно захищати честь училища  на змаганнях зі стрільби, що  приурочені до дня «Захисника Вітчизни».  Юрій Анастасійович разом з учнями постійно працює над підтриманням і удосконаленням матеріально-навчальної бази із предмету «Захист Вітчизни». Своїм досвідом  роботи  викладач щедро ділиться з молодшими колегами.  Він керує спеціалізованою спортивною секцією, яка включає в себе чотири вида спорту: більярд, стрільба, настільний теніс,силова підготовка.  Юрій Анастасійович – єдиний,  хто зберіг в області стрілецький тир і був відмічений міським головою цінним подарункам у 2012 році.  

 Вихованці викладача служили в Афганістані і нагороджені медалями і орденами: три - нагороджені орденом «Червоної зірки», один учень – посмертно за проявлену мужність та відвагу при виконанні інтернаціонального долгу. Традиційно щороку учні  разом із своїм вчителем беруть участь у районних військово – спортивних змаганнях  і постійно посідають призові місця. Капітан Збройних Сил України – Куцуба Ю.А. – завжди є прикладом для своїх вихованців. Зараз його вихованець та майстер в\н Цимбал В.В. проходить службу в Збройних силах України, захищаючі Батьківщину на сході країни.

 Серед багатьох педагогічних професій є одна особлива – майстер виробничого навчання. Її назва на перший погляд є звичайною і простою. Та якщо подивитись глибше в її сутність, осмислити значення кожного слова, тоді й виявиться, що мова йде про одну з найскладніших і найвідповідальніших професій. Адже майстер у професійному закладі – це передусім педагог, основний організатор виробничого навчання учнів, їхній наставник, вихователь. Сьогодні майстер виробничого навчання – це фахівець високої культури, майстер своєї справи. Під впливом наших досвідчених майстрів в\н: Арутюнова Е.Р., Дичука П.О., Ястреба П.П. Кольцова М.М., Бітюкова М.В., Лащенко О.Г., формується професійна самостійність, розвивається творче мислення, розкриваються здібності кожного учня.

За час існування училища склалися чудові традиції, які ми плекаємо, до яких шанобливо ставимося. Більшість майстрів виробничого навчання – це наші випускники: Іванова В.І.,  Алейченко М.В., Стаднік В.А., Альохіна С.А., Костильова Г.Г., Цимбал В.В, Михайліченко В.М., Михайліченко В.В., Колесніков О.Ю., Титик В.І., Грицун П.С.,  Федько В.О., Гульчак І.А.,  Юрченко М.А.,Білак Е.М.. Роботу колективу майстрів вироб­ничого навчання вміло скеровує у потрібне русло старший майстер Іванов В .В.

То ж хто вони, наша гордість? Декілька слів про кожного з них.  

 Вже понад  21 рік працює майстром виробничого навчання Арутюнов  Едуард Рафаельєвич,  своє головне завдання вбачає в якісній підготовці робітничих кадрів з однієї з престижних професій «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»,  підвищення  культури взаємовідносин і розвиток всебічно розвиненої особи.

 Свідченням цього є уроки виробничого навчання, які майстер в/н проводить на високому професійному рівні. Кожен його урок – це час зростання особистості учнів, їх розумового розвитку, творчого мислення. Зміст праці Едуард Рафаельєвич збагачує за допомогою різних інноваційних методів і прийомів. Його уроки відзначаються логічною завершеністю, умотивованістю, оптимальністю вибору сучасних форм і методів навчання.

 Едуард Рафаельєвич на своїх уроках вдало реалізовує міжпредметні зв’язки, тісно співпрацює з викладачами загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, майстрами виробничого навчання; дає учням не лише міцні  знання, а й вчить мати особистий світогляд, відстоювати свою позицію, передусім справжнім майстром слюсарної справи.

  Гармонійно розвинену сучасну молоду людину важко уявити без фізичного розвитку, для якого в училищі створено всі умови.

  Спортивні секції в навчальному закладі – на будь-який смак. Мрієш про лаври Піддубного – тоді за штангу у стрілецькому тирі. Прізвище Шевченка співзвучне з твоїм, а ноги такі ж швидкі, — тоді мерщій на футболь­не поле. А якщо просто хочеш бути здоровим, то у спортивній залі не паси задніх. А нагороди не оминуть. В училищі проводяться і малі учи­лищні олімпіади, і змагання між навчальними закладами району та міста, за підсумками яких спортив­ні команди училища — неоднора­зові призери. Одразу видно – керів­ники фізичного виховання Щербина О.В. та Коновалов С.Г. на своєму місці.

  Для обдарованої молоді,  також створено всі необхідні для розвитку талан­ту та здібностей умови: заняття в гуртку у вокально-інструменталь­ному ансамблі (керівник Шалобода В. Ф.). А для танцюристів під керівництвом Малєєвої Я.В., найкраща нагорода – апло­дисменти захоплених глядачів. А ще — незмінні перемоги у обласних  кон­курсах художньої самодіяльності.

 А коли вщухає звичайний робо­чий день в училищі, свої двері го­стинно відчиняють два гуртожит­ки, які у нелегкий час зумів збе­регти навчальний заклад.

 На порозі 75-літнього ювілею з дня створення системи трудових резервів професійно – технічної освіти  вітаємо з цією знаменною датою всіх, хто працює у цьому славному навчальному закладі, хто піднімає його престиж і примножує його здобутки. Щедро  передає свої знання і мудрість молодому поколінню, Ви віддаєте вихованцям частину своєї душі. Бажаємо Вам міцного здоров’я,   натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди,благополуччя та родинного затишку!

 Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу, викладачів і майстрів в\н надихне успіхами вихованців,батьків – гордістю за своїх дітей.  А ми  сподіваємось, що   наш на­вчальний заклад з таким багатим минулим матиме прекрасне світле майбутнє.

 

 

 

Методист училища  Пирогова Ю.В.

Категория: Наука и образование | | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 9
1
9 Визит   (04 Окт 2015 01:00)
Тема закрыта

8 student   (03 Окт 2015 14:04)
уважаемый рабинович, не помню, чтобы мы переходили на "ты", видимо, сказывается недостаток именно Вашего образования. в следующий раз на выпас барашек возьмите с собой умную книгу (если у Вас, конечно, есть такая) почитайте, успокойтесь, может повезет - и хамство само собой исчезнет. а о моем образовании судить не Вам. к счастью, меня учили достойные и образованные люди.

7 puchuka   (03 Окт 2015 12:45)
student, підтримую good При всій повазі до Віктора Григоровича Іщенка, як до людини, керівника та педагога - але, як народний обранець, депутат, Віктор Григорович не виправдав сподівань, втратив довіру. Але ж в цій темі обговорюється ювілей Вищого професійного училища № 17, тому, не варто відволікатися від цього знаменного свята!
Вітаю всіх зі святом! flower

6 Рабинович   (03 Окт 2015 11:20)
с таким образованием как у вас молодых только барашек у татар наниматься пасти.        кстати, Президентом Академии наук Украины избран 97 летн. Патон. и родители у тебя не молодые,но наверное гораздо умнее тебя и на свалку не собираются

с недалеких времен  ПТУ дает больше знаний чем , так называемые сейчас, ВУЗы

5 student   (03 Окт 2015 11:05)
ничего личного не имею против Ищенко, скорее всего он хороший руководитель и уважаемый человек, но какого фига в таком возрасте занимать места молодых? пусть даст другим набираться опыта. и это, кстати, не только его касается...

4 Голубьмира   (03 Окт 2015 09:36)
С праздником,училище!!!! Виктор Григорьевич жизнь прожил в училище!

3 Рабинович   (03 Окт 2015 07:51)
2   возьми горшок и порыгай в него    ты че тут воняешь    ты перед Ищенко нуль без кружочка

2 student   (03 Окт 2015 00:21)
треба було назвати статтю "минуле сьогодення і майбутнє Іщенко В. Г.". какое счастье, что День Рождения ВПУ как раз перед выборами случился) такая себе ненавязчивая реклама одного из кандидатов... куда эти старперы лезут?? я, конечно, уважаю возраст, НО сколько можно бессовестно протаптываться через головы своих внуков, дайте им самим строить свое будущее!

1 RedHazard   (02 Окт 2015 21:51)
Эдуард Рафаелович малацом smile

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[04 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[02 Дек 2016]
Благотворительный фонд Сергея Хлань продолжает пом... (0)
[02 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники виявили 9 фактів пору... (0)
[02 Дек 2016]
Сушилку для газа на Арабатской стрелке подключат ч... (0)
[02 Дек 2016]
В Чонгаре торжественно установили первый блок под ... (7)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ
веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП