Пятница, 02 Дек 2016, 19:59
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1193
Чат
реклама
Новое на форуме
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 28 Ноя 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
Михаил Саакашвили в Украине
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 07 Ноя 2016
Ответов: 21
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3832]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [381]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 77
Гостей: 71
Пользователей: 6
Рабинович, Qwerty_uiop, repmvf, Anonimka, Визит, Чебурашка
Сегодня на сайте
Визит, mamai, rumit1985, shaimardanova, Ruoim, davidov_900456, golgen, zernyashka, Cwetik, meotida, burbon, Паша73, НАБЛЮДИТЕЛЬ, puchuka, SaperMob, Михалыч48, joit, RedHazard, oIITiMicT, Бывалый, nazar-ignatev, местный, grpc, медведь, DIO, Kit2012, 1a2b37g, tadiban, nikolayburlin, agent, Oxigen, [Полный список]
 
Главная » 2015 » Август » 14 » ХТО РИЗИКНУВ, ТОЙ НЕ ПРОГАДАВ
10:27
ХТО РИЗИКНУВ, ТОЙ НЕ ПРОГАДАВ

  Після ускладнення транспортного сполучення з окупованим Кримом українці переорієнтувалися на курорти материкової частини країни. Успішним видався сезон і для Генічеського району, попри те, що велика кількість баз відпочинку тут так і не відкрилася.

 «Бувало і краще», — у відповідь на моє запитання, чи достатньо цього літа приїхало відпочивальників, бідкається господар кафе на території бази відпочинку «Арабатська Стрілка», що у Генічеській Гірці. Щоправда, судячи зі вщерть забитих пляжів і відсутності вільних місць у більшості пансіонатів і приватному секторі, можна зробити висновок, що нинішній курортний сезон для азовського узбережжя Херсонщини виявився таки вдалим.

Відпочивальників побільшало

— Сезон цей дуже хороший, хоча його поки важко порівняти з 2012 роком, коли бази відпочинку були завантажені максимально. Але однозначно він набагато кращий за 2013-й і особливо минулий рік, — констатує секретар Щасливцевської сільради Ірина Пуляєва .

— Цей сезон ні в яке порівняння не йде з минулим. Відпочивальників значно більше, наші жителі задоволені. Хочеться, щоб так було й надалі, — доповнює голова Стрілківської сільради Олександр Пономарьов.

 Натомість перший заступник голови Генічеської райдерж­адміністрації Олексій Сищенко воліє не порівнювати сезон-2015 з минулорічним. «2014-й треба розглядати як форс-мажор, оскільки тоді на Арабатській Стрілці було багато військових, а ЗМІ розповсюджували інформацію про те, що Путін пробиватиме сухопутний коридор до окупованого Криму. Людей це відлякувало. До того ж, торік вони за старою звичкою їздили на відпочинок на півострів, адже тоді до Криму ходило ще чимало потягів. Тепер ситуація змінилася. На Арабатці військових немає, тільки прикордонники. Проте минулий рік вплинув і на нинішній, оскільки дуже багато баз відпочинку так і не наважилися відкрити. Проте ті, хто все ж таки ризикнули, аж ніяк не прогадали. Нині вони заповнені на 100% і навіть змушені багатьом бажаючим відмовляти у розміщенні. До речі, за дозвільними документами на відкриття пансіонату востаннє до мене зверталися 31 липня, щоб мати можливість попрацювати хоча б у серпні».

За оцінкою Олексія Сищенка, близько 50% баз відпочинку Арабатської Стрілки цього літа так і не відкрилися. Хоча, за словами Ірини Пуляєвої, є серед них і такі, які все ж таки приймають відпочивальників — нелегально, не сплачуючи жодних податків. Що ж стосується вартості відпочинку, то ціни тут залишилися на рівні минулих років, підвищившись у середньому на 10—20%. Приміром, економ-варіанти роз­міщення у Генічеській Гірці нині коштують 40—80 гривень на добу з людини: чим ближче до моря, тим дорожче.

 Вдалий сезон місцеві жителі пов’язують також зі збільшенням кількості потягів до Генічеська і Новоолексіївки, а також суттєвим ускладненням порядку в’їзду на окупований Крим. Останнє передусім стосується родин із дітьми, адже, щоб неповнолітні могли потрапити на півострів, вони повинні бути вписані у закордонний паспорт батьків або мати власний проїзний документ. Чимала кількість бажаючих позасмагати в Криму до цих нововведень виявилася неготовими, тож після невдалої поїздки до КПВВ «Чонгар» вони розверталися в бік Арабатської Стрілки.

 — Що стосується «Укрзаліз­ниці», то ми дуже багато листувалися з її керівництвом, аби домогтися введення додаткових потягів до Генічеська, — коментує Олексій Сищенко. — Залізничники побоювалися і розповідали нам про збитковий минулорічний сезон, коли вагони ходили напівпорожніми. Тепер же ситуація змінилася, і вони й раді були б призначати нові потяги, зокрема, Чернівці — Новоолексіївка. Але, як повідомила нам «Львівська залізниця», зробити це вони не мають можливості через застарілість вагонного парку.

 Задоволені сезоном і в Генічеську. І хоча це місто не має статусу курортного — через відсутність у ньому баз відпочинку і пансіонатів, чимало людей з задоволенням проводять свою відпустку саме тут. «Вперше за кілька років до нас приїхала така велика кількість відпочиваючих, — задоволений секретар Генічеської міськради Олександр Тулупов (на фото). — Задоволені й місцеві мешканці. Збільшилися також надходження до бюджету громади, завдяки чому ми отримали можливість більше коштів спрямовувати на благоустрій. До речі, саме тому ми не вважаємо Арабатську Стрілку нашим конкурентом. Оскільки всі, хто туди їде, проїжджають через Генічеськ. І якщо в нашому місті їм буде цікаво, вони з задоволенням затримуватимуться на довше і у нас».

Чому на Арабатку не йдуть інвестори

 Утім, наплив відпочивальників на Арабатку вкотре загострив вічну місцеву проблему — сміття. На відміну від чистого і вилизаного пляжу в Генічеську, запльоване узбережжя Стрілки залишає неприємне враження. «Проблема справді є, — погоджується секретар Щасливцевської сільради Ірина Пуляєва. — Не справлятися з вивезенням сміття ми почали десь із 20 липня, коли до нас пішов великий наплив людей. На додачу до всього одна за одною поламалися обидві наявні у нашої комунальної служби сміттєзбиральні машини. За кілька днів їх вдалося полагодити, проте за цей час накопичилося стільки сміття, що дуже важко було з ним впоратися якнай­швидше».

— На жаль, у багатьох людей ще немає культури викидання сміття в сміттєві баки. А враховуючи те, що половина баз відпочинку цього літа не відкрилася, дуже важко силами одних комунальників оперативно все прибирати. Тим більше, що з кожного кілометра пляжу вони за добу вивозять близько 1,5 тонни сміття! — доповнює Олексій Сищенко. — Крім того, протяжність Арабатської Стрілки в межах Генічеського району сягає 40 км, з яких лише 14 км є територією баз відпочинку. А люди ж звикли відпочивати і в неорганізованих, «диких» місцях. У Генічеську ситуація інша, оскільки там є лише один пляж протяжністю близько кілометра. Погодьтеся, прибирати таку територію значно простіше.

 Допікають на Арабатці й комарі. За словами Олексія Сищенка, у поточному році лише Щасливцевська сільрада ви­ділила кошти (90 тис. грн.) на їх протруєння: «Стрілківська сільрада цього не зробила і навіть запустила територію свого села настільки, що влітку там стояли бур’яни по пояс. Проблема з комарами виникла і через те, що станом на 1 червня дуже мала кількість баз відпочинку підтвердила намір відкриватися влітку. А саме вони повинні були обробляти свої навколишні території від личинок комарів».

— Ми справді виділили кошти на протруєння, але вправі це робити виключно в межах наших населених пунктів. Решту повинні були обробляти самі пансіонати, — додала Ірина Пуляєва. — На жаль, також далася взнаки велика кількість дощів у першій половині літа. Одну обробку за рахунок бюджетних коштів на початку сезону ми зробили, другу ж запланували на 1—2 серпня. Однак станом на 7 серпня фірма, з якою спів­працює наше комунальне підприємство і яка має ліцензію на даний вид робіт, чомусь до нас так і не доїхала. Тож затримка виникла не з нашої вини.

 Для перетворення Арабатської Стрілки на потужний курорт не вистачає багатьох речей. Приміром, досі на її території немає жодного бан­комата. «Перед початком сезону ми зверталися до керівників усіх банківських відділень району з проханням відкрити хоча б по одному банкомату в Стрілковому і Щасливцевому. Всі нам відмовили. В приватній розмові банкіри пояснювали це ризиком захоплення Арабатки російськими військами і величезними втратами своїх установ на окупованих територіях Донбасу», — зізнається Олексій Сищенко.

 Не поспішають йти на Арабатку й інвестори. Приміром, уже близько 6 років як зупинено роботи на практично побудованому реабілітаційному комплексі  «InterMedicalEcoCity» доктора медичних наук Володимира Козявкіна. Зупинилося, ледь розпочавшись за минулої влади, й будівництво аквапарку. «Щоб закінчити ці та інші об’єкти, потрібен потужний інвестор, який ризикне вкласти сюди гроші, — підкреслює перший заступник голови Генічеської РДА. — На жаль, інвестор не хоче сюди йти, бо не впевнений, чи буде ця територія українською».

Розвіяти сумніви можна лише зупиненням військової агресії проти України, успішним проведенням реформ і створенням дієвих механізмів захисту прав інвесторів. Від того, як скоро вдасться досягти цього, залежить розвиток як Арабатської Стрілки, так і всієї Херсонщини.

Олег БАТУРІН Новий день

Категория: Отдых и туризм | | Рейтинг: 1.0/2
Всего комментариев: 10
10 puchuka   (16 Авг 2015 11:41)
Цитата 9 Skorpion (Сегодня 12:33)
Какие проблемы решены руководством района нам неведомо, ибо нет информации- может и решили что - по рыбе например( ее уже почти нет ни глоссика, ни тарани ни селедки , ну и так далее, не говоря за осетровых), а может и наркотики уже не выращивают, были ж сообщения НВ по этому поводу...и по земле вроде тоже сообщалось, что порядок наводится...., а конкретно, так это надо отчет властей организовать и спросить и послушать. А вообще хотя-бы НВ собрал вопросы народа и задал их кого они касаются и разместил это в инете , чтобы люди почитали...., вот это было бы нормально.


Нормально, это когда власть отчитывается за содеянную работу. Сама, отрыто, публично, систематически. А ненормально, это когда лицемерная власть просит СМИ, чтобы чем-то отвлекли народ. Пусть, мол, почитают, озадачатся. А потом еще чего-нить народу подкинуть, чтобы развлечь, так сказать, чтобы работой власти меньше интересовались.

9 Skorpion   (16 Авг 2015 11:33)
Какие проблемы решены руководством района нам неведомо, ибо нет информации- может и решили что - по рыбе например( ее уже почти нет ни глоссика, ни тарани ни селедки , ну и так далее, не говоря за осетровых), а может и наркотики уже не выращивают, были ж сообщения НВ по этому поводу...и по земле вроде тоже сообщалось, что порядок наводится...., а конкретно, так это надо отчет властей организовать и спросить и послушать. А вообще хотя-бы НВ собрал вопросы народа и задал их кого они касаются и разместил это в инете , чтобы люди почитали...., вот это было бы нормально.

8 puchuka   (16 Авг 2015 10:27)
Цитата 6 Skorpion (Сегодня 11:04)
За какую порядочность тут говорит puchuka.....Не тот менталитет у нас в Украине, любого взять и кто был вчера никто и стал вдруг у власти, забудет о своей порядочности уже максимум через год, а то и раньше.....


Да, прям. Не любого... wink Есть, есть порядочные люди! Может вам просто кажется, что порядочных людей нет, но это далеко не так. Могу даже намекнуть: есть такое слово "Визит". dry

Цитата 6 Skorpion (Сегодня 11:04)
Так что не надо насчет этого мечтать.....Только курица гребет от себя и нам еще надо долго перевоспитываться, чтобы быть как вы говорите хоть чуть чуть .....

Мечтать надо. Не только мечтать, а еще и стремиться, делать. Мечты ведь они такие, сбываются. Раньше воры мечтали не бояться власти - сбылось, они сами стали властью. Видимо сильнее мечтали чем все остальные. Мечтали и делали...

dry

Цитата 6 Skorpion (Сегодня 11:04)
объективнее все-таки надо быть и представить себя на месте того же руководителя и что смог бы сделать или нет и реально ли это сделать в данное время....., а потом уж судить.

Кто действительно хочет что-то сделать, тот ищет возможность, а кто не хочет, тот ищет причину... wink А.С. Воробьев, например, не раз рассказывал, что у него просто нереальные полномочия, полная поддержка Президента и главы ОГА, сам такой весь из себя координатор силовиков и т.д и т.п. И что в результате? Только и слышится: "знаю о проблемах, понимаю, болею всех душой, друзья мои, мы все как семья, но к сожалению не хватает на все времени..."
Другими словами: "чё пристали? я занят!"
sad

И самое страшное, что руководство РГА уже не удасться обмануть, что не знали о действительном положении вещей. Вот новость от 3 апреля, http://vizit.ks.ua/news....03-5114 , где на видео начиная с 15 мин. 36 сек. руководство района перечисляет основные проблемы Генического района. Я процитирую:

1. Выращивание наркотиков.
2. Сбыт наркотиков.
3. Контрабанда наркотиков.
4. Перессылка икры.
5. Незаконный вылов рыбы.
6. Земли, незаконно обробатывающиеся. И так далее и тому подобное.

И какую же из проблему из этого перечня (хоть одну) решило новое руководство района????

7 Skorpion   (16 Авг 2015 10:08)
За клинику Козявкина одно можно сказать- если посчитать сколько они зарабатывают в течение сезона на источнике и соленом озере (прчем уже работают так много лет), то хоты-бы один корпус думаю открыть можно было, без инвесторов.....а так деньги по карманам и ищем инвесторов- выгодная тактика.

6 Skorpion   (16 Авг 2015 10:04)
За какую порядочность тут говорит puchuka.....Не тот  менталитет у нас в Украине, любого взять и кто был вчера никто и стал вдруг у власти, забудет о своей порядочности уже максимум через год, а то и раньше.....Так что не надо насчет этого мечтать.....Только курица гребет от себя и нам еще надо долго перевоспитываться, чтобы быть как вы говорите хоть чуть чуть порядочными.....Сепаратизма в высказаваниях участников беседы не заметил....., видимо nadii сепаратизм снится и во сне.....И заметьте- если что-то хорошее сделано и положительное, то оно как-то нами не замечается, а вот что-то другое так мы тут гаразд- объективнее все-таки надо быть и представить себя на месте того же руководителя и что смог бы сделать или нет и реально ли это сделать в данное время....., а потом уж судить.

5 Паша73   (14 Авг 2015 21:33)
4 puchuka 


Цитата
Хотя ладно, что уж, есть у этой местной исполнительной власти одно достижение - поезда стали лучше ходить

Не согласен))) Люди в вагонах перестали помещаться( так говорит Укрзалізниця)... Невольно пришлось улучшать дело с поездами)))

4 puchuka   (14 Авг 2015 17:53)
Цитата
Не поспішають йти на Арабатку й інвестори. Приміром, уже близько 6 років як зупинено роботи на практично побудованому реабілітаційному комплексі «InterMedicalEcoCity» доктора медичних наук Володимира Козявкіна. Зупинилося, ледь розпочавшись за минулої влади, й будівництво аквапарку. «Щоб закінчити ці та інші об’єкти, потрібен потужний інвестор, який ризикне вкласти сюди гроші, — підкреслює перший заступник голови Генічеської РДА. — На жаль, інвестор не хоче сюди йти, бо не впевнений, чи буде ця територія українською»


Они нас за дебилов держат??? Сами говорят, что 6 лет нет инвестора, и называет причину связанную с оккупацией Крыма, которой около 1,5 лет.
Такие чиновники скорее всего Хутину и оккупантам памятник поставят, т.к. у них теперь на все один ответ - всему виной Хутин, оккупация и т.д.

Им что, Хутин мешал убрать коррупцию? Хутин мешал вести себя порядочно по отношению к инвесторам? Оккупанты запрещали вести открытую политику? Оккупанты не давали вернуть проходы к морю, как того требовал закон? Оккупанты заставляли выгонять предпринимателей с водных аттракционов? Оккупанты ставили 250 грн. за проход к морю? Оккупанты комаров не травили???

Нет чтобы признаться открыто, что, мол, такие как они не по развитию специалисты, а так, гимны попеть, на Хутина поныть и ГЕНДЕЛЫК на КПВВ "Чонгар" поставить.

Хотя ладно, что уж, есть у этой местной исполнительной власти одно достижение - поезда стали лучше ходить. С этим не поспоришь. Ну и еще сепаратизм не дали развить, хотя это не достижение, а обязанность. НО (!!!) это где-то 5% от того, что сделали бы действительно порядочные люди и патриоты за это время на этих должностях. Это если вкратце. Так что делайте выводы.

3 clon   (14 Авг 2015 16:19)
Кто ему позволяет так высказываться? З глузду зїхав,о це зам. голови РДА.

2 Лирик56   (14 Авг 2015 15:18)

Цитата
Не наша людина, однознак.
good

1 nadiya   (14 Авг 2015 13:18)
З коментарів п. Сищенка чітко вбачаються його сепаратисьтські настрої... Не наша людина, однознак.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[02 Дек 2016]
Сушилку для газа на Арабатской стрелке подключат ч... (0)
[02 Дек 2016]
В Чонгаре торжественно установили первый блок под ... (6)
[02 Дек 2016]
ВІЛ/СНІД – збережи себе та своє майбутнє! (0)
[02 Дек 2016]
Нацрада заказала просчет первой частоты для телеве... (2)
[02 Дек 2016]
Украина завершила военные учения на Херсонщине (0)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ

Учитывая его возраст, место рождения, пр...


веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП