Суббота, 03 Дек 2016, 21:46
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1202
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 237
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 28 Ноя 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3836]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [382]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 54
Гостей: 47
Пользователей: 7
ПРостая_реальность, POLIGRAFF, Cwetik, igraevd, Anonimka, rumit1985, Друг
Сегодня на сайте
Визит, mamai, rumit1985, davidov_900456, golgen, zernyashka, laer, Cwetik, meotida, burbon, СЕРВЕР2016, Паша73, НАБЛЮДИТЕЛЬ, puchuka, SaperMob, Михалыч48, Genichanin777, joit, RedHazard, oIITiMicT, nazar-ignatev, Kit2012, 1a2b37g, nikolayburlin, agent, Oxigen, Лирик56, Cool, }{0TT@БЬIЧ, Жительвасюков, Amigo, [Полный список]
 
Главная » 2016 » Апрель » 4 » Імідж училища – запорука успіху
10:12
Імідж училища – запорука успіху

  Вищому професійному училищу № 17 м. Генічеська  Херсонської області в цьому році виповнилося  з дня заснування - 47 років. Це єдине Вище професійне училище в  м. Генічеську і одне з най­кращих професійно-технічних закладів будівельного напрямку Херсонщини, яке готує висококваліфікованих спе­ціалістів.

     На сьогоднішній день училище по суті представляє студентське містечко, на площі 2,7  га якого розташувалися: навчальний кор­пус, лабораторії та майстерні, два гуртожитки, суспільно-побуто­вий блок з їдальнею, актовою та спортивною залами, відкритий спортивний майданчик.

     Навчально-матеріальна база училища — предмет не тільки особливого піклування, а й наша особлива гордість. Вона з кожним роком оновлюється з урахуван­ням впровадження в навчальний процес новітніх інформаційних технологій. Для якісного викла­дання предметів та проведення уроків виробничого навчання в училищі створено всі умови: пре­красні кабінети, лабораторії, май­стерні, СТО. Всі об'єк­ти в училищі створююся за проек­тами та силами самих викладачів, майстрів, учнів і максимально наближені до реальних умов ви­робництва.

     В училищі сформувався висо­кокваліфікований інженерно-пе­дагогічний колектив, творчий та стабільний. Усі викладачі та май­стри мають відповідну освіту та багаторічний досвід роботи на виробництві та в училищі. Педагогічну діяльність в училищі здійснюють 68 педагогічних працівників, серед них заслужені викладачі й майстри виробничого навчання. Викладачів вищої та 1 категорії - 15, 3 -  нагороджені знаком за вагомий внесок професійної освіти, 1 вчитель нагороджений знаком А.Макаренко, 5 – знаком «Відмінник освіти України», 1 вчитель – методист. Їх  педагогічні здобутки добре знають як в області, так і країні. На училищному сайті постійно висвітлюється  інформація про відкриті уроки, цікаві методичні та  виховні заходи, творчі надбання з досвіду роботи кращих майстрів і педагогів.

        Підготовка фахівців високого ґатунку вимагає, майстерності педагогічних кадрів, які повинні успішно працювати на кінцевий результат — на підготовку конкурентоспроможного, висококвалі­фікованого робітника, здатного знайти собі застосування в умовах ринкових реформ, який вміє са­мостійно мислити, гнучко адапту­ватися до нових вимог і самовдос­коналюватися.

        Тому сьогодні в нашому учи­лищі здійснюється пошук іннова­ційних шляхів підвищення якості підготовки фахівців. Так, в учили­щі створена мето­дична служба нового типу, яка вра­ховує конкретні потреби викла­дачів і майстрів виробничого навчання, спрямована на розвиток їх творчості, працює на загальну мету — підготовку сучасного робіт­ника високого рівня кваліфікації.

Для досягнення цієї мети ми визначили головні напрями мето­дичної роботи, спрямовані на:

 • діагностику професійної компетентності педагогічних пра­цівників;
  • психолого-педагопчну під­готовку учасників навчально-ви­ховного процесу;
 • розвиток творчої особис­тості учня через нетрадиційні фор­ми та методи навчання.

       Працює школа молодого майстра та школа активних форм та методів навчання. Завдяки заходам шкіл, молоді педагоги та майстри виробничого навчання  черпають знання методики проведення уроку у досвідчених викладачів майстрів своєї справи. Активно працюють 7 - методичних комісій викладачів загальноосвітніх дисциплін та професійної підготовки, класних керівників та майстрів в/н.

     Такий підхід до перебудови змісту і форм методичної роботи в училищі дав змогу:

 • запровадити інноваційні технології навчання і виховання в практику роботи училища, що до­зволило готувати конкурентоспро­можних на ринку праці випускників, досягти  працевлаштування випускників;
 • сформувати позитивне став­лення педагогів до методичної ро­боти;
 • надавати методичну допо­могу молодим спеціалістам та ад­ресну методичну допомогу педа­гогам згідно з їхніми методични­ми запитами;
 • розвинути творчий потен­ціал викладачів і майстрів, підви­щити рівень їхньої професійної майстерності.

Педагогічні працівники училища постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.  Тільки у 2014-2015  навчальному році пройшли курси підвищення кваліфікації – 19 чол.,   стажування на базі ВПУ № 2 м. Херсона – 2 чол.

     Показником творчої справи колективу є його високий рейтинг в обласних та Всеукраїнських конкурсах: «Учитель року - 2015» (номінація українська мова та література, викладач Шкликова Н.М.), огляди – конкурси з КМЗ предметів, конкурс художньої самодіяльності серед учнів та педколективу.  Саме така організація роботи  забезпечує системність і цілеспрямованість, створює сприятливі умови для формування творчого педагогічного колективу.  

Наш навчальний заклад  приймає участь в усіх заходах НМЦ ПТО Херсонської області: олімпіадах, конкурсах фахової майстерності серед учнів.

Наша гордість і досягнення за 2014-2015 н.р:

 • ІІ місце в обласній олімпіаді з охорони праці –  Шаталов Павло (викладач Іванов В.В.)
 • ІІ місце в ( обласному) Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Штукатур».  -  Сейдаметов Якуб (викладач Кольцов М.М., майстер в\н Альохіна С.А)
 • ІІ місце в ( обласному) Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Автослюсар».  -  Середа Сергій ( викладач Худик І.В. майстер в\н Дичук О.П.)
 • ІІІ місце в ( обласному) Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії « Перукар – модельєр»  - Люманова  Меліе (майстри в \н Юрченко М.А., Білак Е.М.)

     Нині професійна освіта має готувати компетентного фахівця, бо компетентність, на мій погляд – це не тільки відповідний розряд, це реальна спроможність робітника досягти заданого результату роботи або поставленої мети.

Для підготовки сучасного ро­бітника нам потрібна допомога ро­ботодавців.  Так, потенційними замовниками Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська на ринку праці – приватні підприємства нашого регіону: ТОВ «Дніпро», ПОСТ «Теплогаревське», СТО «Тихоступ», КП «Сокіл», ГК «Комунальник», ТОВ «Сиваське АТП», ЗАТ «Генічеськагробуд», СТО «Ріал», ЗАТ АТП -16539, МП «Азов», МПП «Золотой берет». Усі вони із задоволенням приймають на роботу  випускників нашого училища, адже рівень підготовки майбутніх робітників цілком задовольняє роботодавців.

      Лише за умови тісно­го співробітництва закладів профтехосвіти з роботодавцями, про­відними підприємствами різних форм власності, які сьогодні ус­пішно працюють, можна виріши­ти такі питання: укладення договорів партнерства між училищем і підприємством замовником кадрів;  забезпечення учнів училища робочими місцями під час проходження виробничого навчання і виробничої практики, які відповідають вимогам кваліфікаційних характеристик;  освоєння учнями передових прийомів праці на най­сучаснішому обладнанні, оновлен­ня матеріально-технічної бази учи­лища і впровадження інформацій­них технологій.   

   

 Отже, уся робота нашого педагогічного колек­тиву спря­мована на те, щоб нинішні й май­бутні учні відчули себе особистостями, які зможуть адаптуватися в нових жит­тєвих ситуаціях.

Маслов І.Г., директор ВПУ № 17  м. Генічеська  Херсонської області

Категория: Наука и образование | | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[04 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[03 Дек 2016]
В Геническе провели спортивную-развлекательную акц... (0)
[03 Дек 2016]
В Крыму обещают "подавить" украинское вещание с Чо... (2)
[02 Дек 2016]
Благотворительный фонд Сергея Хлань продолжает пом... (1)
[02 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники виявили 9 фактів пору... (3)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ


Значит не хотят чтобы люди услышали друг...При наличии интернета и нормальных мозго...

веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП