Понедельник, 05 Дек 2016, 10:32
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1217
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 04 Дек 2016
Ответов: 239
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 04 Дек 2016
Ответов: 1201
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3838]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [382]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 51
Гостей: 46
Пользователей: 5
Рабинович, Визит, TK02041971, Друг
Сегодня на сайте
Ruoim, zernyashka, Cwetik, Mocart, SaperMob, ONiON, oIITiMicT, nazar-ignatev, медведь, 1a2b37g, nikolayburlin, Лирик56, suvuy, Cool, Жительвасюков, Amigo, ЛексКарпинский, Nick_gen, Clarinetto, ххх777ххх, puzik, aztek881, Accept, Гирей, Genichanin_в_WOT, LANA, Clever, Optimist, ♫☼♫, nati55, сапёр, [Полный список]
 
Главная » 2014 » Август » 7 » Ігор Яровий :"Протягом першого півріччя 2014 року ЄСВ забезпечено надходжень у розмірі 45,4 млн.грн."
11:38
Ігор Яровий :"Протягом першого півріччя 2014 року ЄСВ забезпечено надходжень у розмірі 45,4 млн.грн."

  Надаємо до вашої уваги інтер`ю з начальником Генічеської ОДПІ Ігорем Івановичем Яровим.

 -Міністерство доходів і зборів реформовано. Що входить до повноважень новоствореної Державної фіскальної служби ?

 -Кабінет Міністрів України своєю постановою від 21 травня 2014 року №236 затвердив Положення про Державну фіскальну службу України. 
До сфери повноважень новоствореної служби як і раніше входять реалізація державної податкової політики, державної політики у сфері державної митної справи, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

 Державна фіскальна служба реалізовуватиме державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства, державної політики у сфері контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів;  адміністрування єдиного внеску та боротьби з правопорушеннями під час його сплати. 

-  В серпні виповнюється 2 роки з дня відкриття Центру обслуговування платників податків, як часто громадяни звертаються до фахівців ОДПІ ?

- Щодня до Центру обслуговування платників податків звертається близько 140 мешканців Генічеського району. З початку року до ЦОП звернулись 5806 громадян, фахівцями центру обслуговування надано  3082 адміністративних послуг. Більшість громадян звертаються для отримання картки платника податків та  внесення до паспорта  громадянина України  даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Таких послуг з початку року надано 1053.

 За довідкою про відсутність заборгованості зі сплати податків до Генічеської ОДПІ протягом першого півріччя звернулись 282 платника. Також було видано 389 довідок про подану податкову декларацію, видано 77 торгових патентів. Зареєстровано 77 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат. Для реєстрації розрахункових операцій звернулись 87 громадян.

 -  Які підсумки роботи Генічеської ОДПІ в частині надходжень до бюджету за перше півріччя 2014 року ?

 - За підсумками роботи 6 місяців 2014 року Генічеської ОДПІ, забезпечено надходжень  до зведеного бюджету в розмірі 68,4 млн. грн., в т.ч. по Генічеському району 34,2 млн.грн.
Єдиного соціального внеску зібрано 45,4 млн.грн. Розпис місцевого бюджету за 6 місяців виконано, надійшло податків і зборів у сумі 21,4 млн. грн.. Основними бюджетоформуючими податками є ПДФО та плата за землю. По податку на доходи фізичних осіб забезпечено надходжень 13,7 млн. грн.. Плати за землю за І півріччя поточного року мобілізовано 6,6 млн. грн.

-  Які суттєві зміни до податкового законодавства щодо плати за землю вніс Закон україни «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»? Чи виникають проблеми по платі за землю?

- Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 №1166, внесені зміни до Податкового кодексу України в частині встановлення мінімального розміру орендної плати за землю для всіх категорій земель у розмірі 3% від нормативно – грошової оцінки. На території Генічеського району таких договорів 80, з них вже збільшили зобов’язання по 51 договору оренди на суму 2639,8 тис.грн.

 На території 13 органів місцевого самоврядування проведена або оновлена нормативно – грошова оцінка населених пунктів, що дало можливість збільшити надходження до 3,1 млн. грн. на рік, в т.ч. по Генічеській міській раді на 1,8 млн. грн..Загалом, станом на 01.07.2014 року до місцевого бюджету Генічеського району надійшло 6 620.06 тис. грн. плати за землю.

 Але мають місце і проблемні питання по платі за землю. Серед загальної кількості укладених договорів оренди землі рекреаційного призначення є договори, де розмір орендної плати визначений менше мінімально встановленого законодавством. Також деякі підприємства зволікають з укладанням договорів оренди землі, при цьому сплачують земельний податок, який у 12 разів менше орендної плати, що є дуже вигідним для них,серед таких : б/в «Ялинка», ТОВ «Юридична компанія «Правовий Альянс», б/в «Берізка»,ДК «Укргазвидобування». Є оздоровчі заклади (забудовані земельні ділянки), які використовують землі без оформлення договорів оренди та без будь-якої сплати, серед таких : пансіонат «Металург», ТОВ «Кримський атлас», ДОТ «Аіст», ТОВ «Палада». Окремим є питання укладання договорів оренди землі по земельним ділянкам, де протягом 2006-2008 року суб’єкти господарювання викупили право оренди. На теперішній час неоформленими залишаються 50 земельних ділянок на площу 176,14 га. Взагалі втрати по вищевказаним проблемним питанням складають близько 400 тис. грн..

 Резервами надходжень орендної плати є перегляд діючих договорів, де нормативно-грошова оцінка проводилась більше 5 років тому. Виходячи з новоукладених договорів оренди землі нормативно-грошова оцінка у них більше ніж у минулорічних укладених у 5-10 разів. Так, у нових договорах вона складає 500-600 тис.грн. за 1 га, а у старих договорах, особливо 200-2008рр., вона складає 50-60 тис.грн. При умові перегляду договорів оренди, оновлення грошової оцінки, резерв надходжень орендної плати складе декілька мільйонів  на рік.

  З метою вирішення цих питань проводяться перевірки платників плати за землю в частині збільшення зобов’язань відповідно до закону №1166.Також проводиться робота з розпорядниками сільських рад щодо внесення змін в договори оренди або укладання нових з урахуванням змін законодавства. Інформацію по землекористувачам, які протягом багатьох років незаконно використовують земельні ділянки та не сплачують за землю, передано для проведення відповідної роботи до природоохоронної прокуратури та Державної сільськогосподарської інспекції.

 -  Яку суму надходжень отримав бюджет  протягом першого півріччя в результаті контрольно-перевірочної роботи?

 - Відділом контрольно-перевірочної роботи за І півріччя 2014 року донараховано узгоджених податкових зобов’язань у сумі 376,4 тис. гривень. До бюджету за актами проведених перевірок стягнуто 293,4 тис. грн. 

-  Яка робота проводиться в ОДПІ щодо збільшення надходжень з податку на доходи фізичних осіб ?

 - В зв’язку з анексією  Криму, Генічеський район втратив 9 потенційних платників ПДФО. Місцевий бюджет в 2014 році не доотримає 1,5 млн.грн. податку на доходи з фізичних осіб. Збільшення надходжень ПДФО відбувається завдяки проведенню  роботи по легалізації неоформленої найманої праці. За результатами проведеної роботи  на  01.07.14 року залучено 427  неоформлених найманих працівників (додаткові надходження складають  119 тис грн) та залучено до держреєстрації 63 фізичні особи  ( додаткові надходження складають 17,0 тис.грн ). Такі результати досягнуто завдяки роботи групи по легалізації найманої праці. На виконання розпорядження голови Генічеської РДА від 15.01.2014 № 1-Д «Щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення», робоча група щотижнево здійснює обстеження торгових точок та суб’єктів господарювання, що надають послуги. 

 На виконання розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації від 22.05.2014 № 344 «Про підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових ресурсів та забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів» податківцями проводяться заходи у галузі сільського господарства, щодо легалізації найманої праці та підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам не нижче мінімальної. Більшість суб’єктів господарювання, які використовують землі сільськогосподарського призначення оформлюють 1-2 працівників, що не відповідає розрахунковим нормам. Результатом роз’яснювальної роботи серед таких платників, є залучення 79 найманих працівників та надходження 12,4 тис.грн.

 Додатковим резервом по надходженню податку з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету  є залучення до оподаткування  юридичних  та фізичних осіб , які займаються вирощуванням овочевих культур на території району. Так в 2014 році 38 таких фізичних осіб задекларували свої доходи та сплатили 104,16 тис.грн. ПДФО , що на 64,6 тис.грн. більше ніж в минулому році. . Укладено меморандуми з 13 юридичними особами з метою збільшення кількості найманих працівників на період сільськогосподарських робіт в кількості 415 чоловік. Станом на 22.07.2014р. вже укладено 238 таких договорів. Додаткові надходження мають скласти 20,2 тис.грн.
На засіданнях робочої групи по наповненню бюджету при І заступнику РДА заслуховуються керівники  підприємств, з питання виплати заробітної плати не нижче мінімальної. Протягом першого півріччя таких засідань було 26. В результаті проведеної роботи підвищили рівень виплати заробітної плати 24 підприємства з 47 , до бюджету надійшло 79,7 тис грн. податку з доходів фізичних осіб. По 23 підприємствам  триває робота по підвищенню виплати заробітної плати в другому півріччі  2014 року.

-  Що Ви можете сказати про податок на нерухоме майно ? Як буде сплачуватись податок за 2014 рік ?

- На сьогоднішній день в Генічеській ОДПІ на обліку 45 платників податку на нерухоме майно (по Генічеському району). З них 6 юридичних осіб, та 39 -  фізичні особи. Протягом першого півріччя 2014 року податку на нерухоме майно сплачено -23,2 тис.грн.Зараз, у період курортного сезону,  власники житла, що здають в найм відпочиваючим, повинні пам’ятати , що пільги зі сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, які використовуються їх власниками з метою одержання доходів.

 Податок на нерухоме майно за 2014 рік необхідно сплачувати  у 2015 році, якщо загальна площа квартири/квартир перевищує 120 кв.метрів, для житлового будинку/будинків  - 250 кв.метрів. Для різних видів об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) – 370 кв.метрів.

 - Яка ситуація з погашенням податкового боргу ?

- Cтаном  на 01.07.2014р. податковий борг до по Генічеському району  становить 3,1 млн. грн, що на 371,9 тис. грн. менше,  ніж станом на 01.01.2014р. Протягом I півріччя 2014 року відділом погашення заборгованостей мобілізовано до зведеного бюджету 1011,52 тис. грн. у т.ч. до державного бюджету  604,13 тис. грн. за рахунок наступних заходів:
·    реалізація заставного майна боржника.
·    надання розстрочок , які своєчасно згідно графіку сплачуються.
·    надходження по виконавчим провадженням 
    Стягнення боргу здійснюється шляхом надання позовних заяв до суду та рішень судів.З початку року надано матеріалів для підготовки позовів до суду у кількості  17 на загальну суму 180,6 тис. грн.,з яких задоволено 14 на суму -170,4 тис. грн.

 -  До повноважень новоствореної Державної фіскальної служби як і раніше входить адміністрування ЄСВ. Яка ситуація зі сплатою ЄСВ ?

- Протягом першого півріччя 2014 року  ЄСВ забезпечено надходжень у розмірі  45,4 млн.грн. В Генічеській ОДПІ (по Генічеському району) на обліку 1538 платників єдиного соціального внеску. З них 312 юридичних осіб та 1226 фізичних осіб-підприємців. Протягом першого півріччя укладено 40 договорів добровільного страхування.
Протягом І півріччя 2014 року Генічеською ОДПІ за несвоєчасну сплату ЄСВ нараховано 120 тис. грн. штрафних санкцій. У зв’язку з цим хотілося б звернути увагу суб’єктів господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та ухиляються від сплати єдиного соціального внеску та не звітують до податкових органів, адже цим  вони позбавляють себе страхового стажу та заробітку для обчислення в майбутньому пенсії.

 -  Як платниками податків сприймається нова форма звітності – електронна? 

- На сьогоднішній день близько 80% усієї звітності подається в електронному вигляді.
Вже більше року при Генічеській ОДПІ працює пункт реєстрації користувачів електронного цифрового підпису. Протягом першого півріччя 2014 року 2030 платників отримали ключі електронного цифрового підпису. Кількість платників, які обирають електронну форму звітності постійно зростає, серед них представники органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установи та організації всіх форм власності. Платники податків охоче обирають електронну форму звітності, адже ключі електронного цифрового підпису видаються безкоштовно і дають змогу звітувати не тільки до органів доходів і зборів, а й до інших контролюючих органів.

  - Як довго діятиме новий загальнодержавний збір у розмірі 1,5 % від доходів фізичних осіб ?

- З метою забезпечення фінансування заходів щодо підвищення обороноздатності держави введено новий загальнодержавний збір , який справлятиметься з доходів фізичних осіб у розмірі 1,5 % . Новий збір запроваджено законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі інші законодавчі акти України», який набрав чинності 03.08.2014. і діятиме тимчасово, до 01.01.2015.

Категория: Геническая МГНИ информирует... | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[04 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[04 Дек 2016]
Нацрада: В Крыму не смогут заглушить сигнал с Чонг... (2)
[04 Дек 2016]
Прикордонники вчаться протистояти провокаціям на м... (0)
[03 Дек 2016]
В Геническе провели спортивную-развлекательную акц... (0)
[03 Дек 2016]
В Крыму обещают "подавить" украинское вещание с Чо... (4)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ
Это мне чем то напоминает проект  "...

не башня, а мачта                  башня...

Бред. Через 60 км уровень сигнала будет ...веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП