Четверг, 08 Дек 2016, 07:56
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1255
Чат
реклама
Новое на форуме
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 07 Дек 2016
Ответов: 542
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 06 Дек 2016
Ответов: 240
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 04 Дек 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1127]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [267]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3854]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [383]
Отдых и туризм [251]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 46
Гостей: 46
Пользователей: 0
Сегодня на сайте
shaimardanova, Паша73, Викторова, 1a2b37g, ххх777ххх, puzik, samurai, LANA, energy, сапёр, Umoytes, барбус, ПРостая_реальность, maniak, anyta, zloy
 
Главная » 2015 » Февраль » 19 » Депутат Ксенов требует от прокуратуры разобраться с продажей участка на городском пляже
12:18
Депутат Ксенов требует от прокуратуры разобраться с продажей участка на городском пляже

  Депутат Владимир Ксенов, который закреплен за приморскими улицами, направил обращение прокурору Генического района Брикову В.М.

В депутатском обращении  Ксенов указывает на факт незаконной продажи земельного участка  общего пользования на городском пляже по адресу ул. Свердлова, 40 гражданину Габриеляну. Кроме того, по мнению народного избранника,  возможно, что секретарь Генического городского совета Кукса Ю.Д. допустил превышение служебных полномочий и служебный подлог в интересах одного лица.

 Согласно Закона Украины «О статусе депутатов местных советов» Владимир Ксенов требует от прокуратуры  осуществить определенные действия по выявлению всех причастных к нарушению законодательства, устранения нарушений законности и установления правового порядка.

Читать по теме: На городском пляже самовольно захвачено 607 кв.м. под незаконное сооружение

                       Деребан земли на городском пляже пока не прошел (видео)

                       С очередного раза на сессии "протолкнули" Габриеляну земельный участок на пляже (видео)

 Полный текст депутатского обращения:

"До мене. як депутата Генічеської міської  ради, закріпленого за приморськими вулицями (Свердлова, Кірова та інші), неодноразово звертаються мешканці по факту незаконної продажі земельної ділянки , розташованої на землях  загального користування (пляж, зелена зона)  за адресою: вулиця Свердлова, 40, місто Генічеськ, Генічеський район, Херсонська область, громадянину України Габрієляну Норайру Спандаровичу. 
Вивчивши це питання, у відповідності з частино першою статті 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», як   представник   інтересів територіальної громади,  виборців свого виборчого  округу , виявивши  порушення прав та законних інтересів громади та  порушень законності,  на засіданні   XLVI   сесії  VI скликання  09 лютого 2015 року з трибуни звернувся з заявами до депутатів, секретаря міської ради Кукси Ю.Д. з  вимогою припинення порушень законності ( додаток №1 – копія заяви на одному аркуші,  додаток №2 - копія заяви на двох аркушах). 

 Не звертаючи на наведенні факти  порушення діючого законодавства з переліком порушених  статей законів, сесія більшістю голосів прийняла рішення :
«3. Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення в межах населеного пункту площею  0,0377 га , яка  відводиться громадянину України Габрієляну Норайру Спандаровичу (ідентифікаційний номер2922212577)  у власність, шляхом викупу  за адресою: вулиця Свердлова, 40, місто Генічеськ, Генічеський район, Херсонська область, кадастровий номер – 6522110100:01:001:0515, для будівництва та обслуговування будівль торгівлі. із земель житлової та громадської забудови Генічеської міської ради. …( додаток- № 3  – копія рішення № 1109 від 09 лютого 2015 року).
 
Статті 127, 134 Земельного кодексу України вимагають « Обов'язковість продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах)». 
Статті 154, 155 Земельного кодексу України передбачають «Відповідальність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за видання актів, які порушують права власників земельних ділянок» та за порушення права власності на землю.
І головне – згідно статті 83 « Земельного кодексу України» «Право власності на землю територіальних громад»    частині 4. «До земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать:
а) землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо);
  На виконання вимог статті 60 Земельного кодексу України  на одній із сесій було виділено кошти на розробку проекту землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги та плану червоних ліній.

 Згідно частини 3 статті 62 Земельного кодексу України   « 3. У межах пляжної зони прибережних захисних смуг забороняється будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних.» 
Слід зазначити, що на перших сесіях секретар міської ради Кукса Ю.Д. відкрито заявляв, що закон вимагає обов'язковість продажу земельних ділянок  комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах),  тому пропонував надати земельну ділянку Габрієляну Н.С. в оренду. Потім з’являються проекти сесій з порушенням закону, де мова вже йде про продаж і ні слова про земельні торги (відео всіх сесій і виступів Кукси  Ю.Д. є на  сайт і ( "Новый Визит" Генический информационный портал) .

 Також звертаю увагу, що прийняте рішення сесії було прийнято не з першого разу. Воно виносилось секретарем міської ради неодноразово на сесії, але більшість депутатів його не приймало. Але секретар міської ради Кукса Ю.Д., в порушення законодавства, цей факт можливо скривав і на мій погляд фальшував рішення ради, і ось  тільки один факт:
-  22 грудня 2014 року винесено для розгляду на засідання XL I V сесії VI скликання  проект рішення  «Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок та їх продаж» ( додаток № 4 - копія проекту рішення на 3 аркушах). У пункті 6 йшла мова про відвід у власність, шляхом викупу Габрієляну Н.С. зазначеної земельної ділянки.
Враховуючи, що проект рішення порушував діюче законодавство України, після обговорення, депутати не підтримали його і рішення не було прийнято, так як за цей пункт не проголосувала більшість від загального складу ради (21 депутат), а проголосувало – 20 депутатів. Таким чином рішення не було прийняте. 
-  15.01.2015 року я звернувся до секретаря Генічеської міської ради Куксі Ю.Д. надати копії документів і рішень XL I V сесії VI скликання від 22 грудня 2014 року, у томі числі -  «Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок» ( додаток № 5 копія запиту – на одному аркуші).
-   22.01.2015 року мною отримано відповідь «Про надання інформації» № 02-02-20-05/63 від 22.01.2015 року, а також копія рішення Генічеської міської ради  XL I V сесії VI скликання  № 1072 від 22 грудня 2014 року  «Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок та їх продаж» ( додаток № 6 – копія відповіді на 5 аркушах). В наданому рішенні взагалі не згадується Габрієлян Н.С., а під номером 6 значиться інша фамілія і інша земельна ділянка. Таким чином, начебто депутати взагалі не приймали рішення по Габрієляну Н.С. і по ньому не було в проекті взагалі мови. 

 Таким чином, секретар Генічеської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Кукса Ю.Д. порушив статті 42, 50 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування».
-  09 лютого 2015 року на засіданні   XLVI   сесії  VI скликання я відкрито запитав секретаря міськради Куксу Ю.Д. чому не фігурує Габрієлян Н.С. в рішенні № 1072 від 22 грудня 2014 року. На що Кукса Ю.Д. повідомив на камеру, що пункт 6 по Габрієляну Н.С. був знятий з порядку денного депутатами. Це не відповідає дійсності і є оманою або підробленням результатів голосування та прийняття рішень.
 
Можливо, секретар Генічеської міської ради Кукса Ю.Д. допустив перевищення службових повноважень та  службове підроблення   в інтересах однієї особі.
 
 Виходячи з вищезазначеного, враховуючи що посадові особи несуть персональну відповідальність, керуючись Конституцією України, статями 74, 76 Закону «України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 62,83,127,128, 134, 154, 155  «Земельного кодексу України» статтями 2, 11, 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вимагаю здійснити певні дії по виявленню усіх причетних до порушення законодавства, усунення порушень законності та встановлення правового порядку.

 

Категория: Информация | | Теги: пляж | Рейтинг: 3.0/6
Всего комментариев: 8
8 Hunter   (21 Фев 2015 16:51)
Профи умеют закрывать рты,просто уходим на перерыв.

7 5Элемент   (20 Фев 2015 09:53)
2 Nick qen, вы не правы. Вот сессия, на которой впервые прозвучал проект решения -это октябрь 2013 года. http://vizit.ks.ua/news....16-2526 , это видео сессии, 2-я часть с 1часа 02 минуты, плохо слышно, но всё равно разобрать можно, что Ксёнов сказал, в проекте решения нет фамилии. Как раз он первый и обратил внимание на это решение. Получается, что изначально проект решения был «химией». Надеялись, на авось, что не заметят. Но не тут-то было. А вот красноречивый комментарий
ПРотив (16 Окт 2013 21:13)
Только закончил смотреть сессию. Особенно понравилась вторая часть - земельные вопросы. Был в шоке, как группа депутатов пыталась протянуть участок по улице Свердлова на пляже, где вместо маленького участка хотели прихватить з сотки!!! Деребан на лицо. Не понравилось: за эту аферу выступал пан Тулупов, который видит себя в кресле мэра. Понравилось: позиция Куксы, Ксенова, Новокриницкой, которые отстаивали интересы громады.
Слава Богу вопрос не прошел. А земельным махинатором хочу напомнить, что их власть не вечна и как бы они во главе со своими кукловодами не поменялись местами с Малеваным.
Юрий Дмитриевич, Ольга Анатольевна, что изменилось за год? Почему вы кардинально поменяли свое мнение по этому вопросу? Не поэтому ли с Ксёновым не продлили контракт, что он не пошёл на поводу у «провластного большинства» и отстаивал интересы своих избирателей?

6 карта   (19 Фев 2015 22:35)
Прокуратура уже "разобралась" с подельниками Сени по земельным аферам-все "белые и пушистые",ведь они действовали во благо громады и что бы заставить хоть как то заплатить "Чонгар" за использование земли,решились подделать решение сессий.Осталось награды вручить...Так и в заявлении Ксенова "разберутся"....останется только Куксе награду "за деребан земель" вручить...

5 Genichanin777   (19 Фев 2015 21:19)
Цитата
Предлагаю выбрать Ксенова мэром

Креативно и оригинально! Браво! applause Скучать точно не будем. biggrin

4 ♫☼♫   (19 Фев 2015 20:59)
Предлагаю выбрать Ксенова мэром

3 Льдинка   (19 Фев 2015 19:05)
Лучше позже, чем никогда.

2 Nick_gen   (19 Фев 2015 18:11)
Почему же Ксенов раньше молчал? "Жаба" проснулась???

1 puzik   (19 Фев 2015 17:02)
Можливо, секретар Генічеської міської ради Кукса Ю.Д. допустив перевищення службових повноважень та  службове підроблення   в інтересах однієї особі-    Интересно услышать мнение нового прокурора,и какая будет дана оценка правоохранительных органов действиям Куксы Ю.Д.?Что-то часто он ошибается.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[07 Дек 2016]
У Генічеську пройшов фестиваль-конкурс "Зимові віз... (0)
[07 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники припинили 7 фактів по... (3)
[07 Дек 2016]
НОВЫМ ДЕПУТАТОМ ГЕНИЧЕСКОГО РАЙСОВЕТА СТАЛА НАТАЛЬ... (0)
[07 Дек 2016]
Іформація для судновласників, судноводіїв та зацік... (0)
[07 Дек 2016]
На выборах директора Генического медицинского учил... (4)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
Продам инфрокрасный обогреватель УФО.
Сдам 1-но комнатную квартиру
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
КОММЕНТАРИИ

С ума сойти-награда за службу в вооружен...


Обалдеть.... Ему подай тёпло....Ну не св...НВ а что вам можно звонить и просить что...

веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП