Воскресенье, 11 Дек 2016, 09:57
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1287
Чат
реклама
Новое на форуме
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 11 Дек 2016
Ответов: 544
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 10 Дек 2016
Ответов: 242
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 10 Дек 2016
Ответов: 1202
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1130]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [267]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3866]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [383]
Отдых и туризм [251]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [263]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 44
Гостей: 42
Пользователей: 2
Умник, Anonimka
Сегодня на сайте
rumit1985, Cwetik, Mocart, Паша73, puchuka, oIITiMicT, 1a2b37g, nikolayburlin, Cool, Жительвасюков, ЛексКарпинский, Гвоздь, ххх777ххх, nik111, LANA, ontripeleschpa, Optimist, сапёр, adidas2737, Qwerty_uiop, oleginataha89, Ганна, gagarina3, zloy, repmvf, Fisherman
 
Главная » 2015 » Май » 26 » Депутат Ксенов не согласен с выводами рабочей группы по ПУВКХ и имеет особое мнение
17:58
Депутат Ксенов не согласен с выводами рабочей группы по ПУВКХ и имеет особое мнение

   21 мая состоялось очередное заседание исполкома Генического горсовета, на котором протокольно был рассмотрен вопрос  о "Заключении рабочей группы по изучению финансового состояния КП "Геническое ПУВКХ" .  Как сообщил "Новому Визиту" депутат городского совета, член рабочей группы по изучению вопросов формирования тарифов и анализа финансового состояния ПУВКХ Владимир Ксенов, на заседание исполкома его не пригласили. 

 В тоже время, 19 мая заместитель городского головы Андрей Евстратов вручил Ксенову 1 экземпляр  этого Заключения. На что Владимир Олегович под подписями членов рабочей группы написал:  «Депутат В.О.Ксьонов –окрема думка на п’яти сторінках. Без окремої думки висновок вважати недійсним»(ксерокопии внизу материала).

На исполкоме заместитель городского головы по финансовым вопросам Ольга Крупа зачитала само Заключение, но не упомянула об особом мнении члена рабочей группы Владимира Ксенова. Предлагаем с ним ознакомиться жителям города:

"ОКРЕМА ДУМКА члена робочої групи із вивчення питання щодо формування тарифів та аналізу фінансового стану КП «Генічеське ВУВКГ» Ксьонова В.О.
 
Мною, депутатом Генічеської міської ради, членом робочої групи із вивчення питання щодо формування тарифів та аналізу фінансового стану КП «Генічеське ВУВКГ» створеної рішенням виконавчого комітету Генічеської міської ради від 12 березня 2015 року № 42 «Про створення робочої групи із вивчення фінансового стану КП «Генічеське ВУВКГ», вивчено надані матеріали, проаналізовано фінансовий стан підприємства та «Висновок робочої групи із вивчення питання щодо формування тарифів та аналізу фінансового стану КП «Генічеське ВУВКГ» (надалі – Висновок) і прийшов наступного висновку:

 1. Голова робочої групи Крупа О.М. та деякі члени групи підійшли до роботи упереджено, з метою показати. який поганий один начальник і який гарний іншій і головне - довести без необхідного економічного обґрунтування реорганізацію КП «Генічеське ВУВКГ» - про це свідчить текст Висновку, в якому не має головного – як знизити витратну частину і підняти дохідну частину підприємства. Наприклад, на сторінці 3 розписано скільки у 2013 році (начальник Анікієвич  Ф.М.) було зроблено (прочищено метрів каналізаційних мереж, ліквідовано аварій на вуличних мережах, придбано повітродувку і т.п.), а чому не написано скільки було зроблено за інші роки (2011-2012 при Мальованому), щоб можна було порівняти, у тому числі придбано та встановлено на артсвердловинах низькочастотних перетворювачів  напруги. На час роботи групи, зафіксовано, що на артсвердловинах, де стоять  електродвигуни потужністю 32 кВт, вони фактично споживають всього 8-9 кВт. При Мальованому було розроблено Схему оптимізації мереж системи водопостачання, згідно Проекту, за кошти громади, а при іншому порушена ця Схема шляхом знищення  артсвердловини №2 і приватизації земельної ділянки. 

 На сторінці 2 Висновку стверджується, що станом на  01 січня 2013 року накопичені боргові зобов’язання склали 1 141,2 тис. грн., а згідно частини 4  «Аналізу фінансово-господарської діяльності КП ВУВКГ за 2010-2014 роки» підписаного начальником фінансового відділу Синиченко В.О.,кредиторська заборгованість всього – 506тис. грн.

 2. У Висновку не відображено, які саме були порушення діючого
законодавства України посадовими особами Генічеської міської ради та КП ВУВКГ, які вплинули на ефективність роботи підприємства, а саме:
- 22 грудня 2014 року Генічеська міська рада на засідання XLIV сесії VI скликання прийняла рішення № 1060 «Про реорганізацію комунальних підприємств міста та зміну поведінки учасника ринку надання житлово-комунальних послуг».

 У цьому проекті був пункт 3., а саме «3. Затвердити склад комісії по припиненню діяльності комунального підприємства «Генічеське ВУВКГ» (додається).»
Депутатам не було надано додаток, тому склад комісії по припиненню діяльності комунального підприємства «Генічеське ВУВКГ» та голова комісії 
на  пленарному засіданні не обговорювалися та по ним не приймалося рішення більшістю депутатів від загального складу ради, що порушило вимоги законодавства України, а саме:

  -  статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» -  пункт 2. «Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради» 

 Також було порушено пункт  8.1.Регламенту роботи міської ради (додаток до рішення  II сесії  VI скликання від 18.11.2010 року №2) –« Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення питання більшістю депутатів від загального складу ради.». Секретар Генічеської міської ради Кукса Ю.Д. одноосібно створює  склад комісії по припиненню діяльності комунального підприємства «Генічеське ВУВКГ» і призначає голову комісії Ананьєва С.І..
Таким чином комісія та голова комісіє не є правомочними.
 
- 13.02.2015 року Генічеський районний суд УХВАЛИВ:
«…зупинити дію рішення сесії Генічеської міської ради Херсонської області за №1060 «Про реорганізацію комунальних підприємств міста та зміну поведінки учасника ринку надання житлово-комунальних послуг» від 22 грудня 2014 р.
ухвала про забезпечення позовних вимог підлягає негайному виконанню…».

 На даний час Генічеською міською радою подана апеляція і справа буде розглядатися 03.06.2015 року в Одеському апеляційному суді. Таким чином справа знаходиться у судовому впровадженні.
- 20.02.2015 року Кукса Ю.Д.,секретар Генічеської міської ради виконуючий обов’язки міського голови, видав розпорядження міського голови № 24 «Про покладення обов’язків», в якому посилаючись, що керується  статтями 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

 «Тимчасово, з 20 лютого 2015 року, покласти обов’язки керівника комунального підприємства «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на заступника начальника підприємства Анпілогова Миколу Олександровича, з правом підпису необхідних документів».

 Слід зазначити, що згідно статті 42 та 59 зазначеного Закону, міський голова «призначає на посадита звільняє з посад керівників підприємств.  що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад», 
«видає розпорядження у межах своїх повноважень», «забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади». В зазначених статтях не має мови про покладення обов’язків керівника на іншу особу за наявності керівника.  

 Такі дії не передбачені і Статутом «Генічеського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства», затвердженого рішенням сесії Генічеської міської ради Херсонської області від 29 квітня 2013 року № 653.
-         01.03.2015 року секретар Генічеської міської ради Ю.Д. Кукса
затверджує штатні росписи: управлінського апарату КП «Генічеське ВУВКГ», абонентського відділу КП «Генічеське ВУВКГ», цеху Водовідведення КП «Генічеське ВУВКГ», цеху Водопостачання КП «Генічеське ВУВКГ» (мабуть не знають, що повинен бути один штатний розпис підприємства). 

 Такими діями Кукса Ю.Д.:
-         перевищив свої службові обов’язки тому, що згідно частини 7.1. Статуту
«Генічеське виробниче управління» водопровідно-каналізаційного господарства»  - «Вищим органом управління підприємством є засновник (Генічеська міська рада).» 

 Згідно  пункту 7.1.1. Засновник :
погоджує штатний розклад підприємства  Згідно пункту 7.2.1 «Наймання керівника здійснюється засновником в особі міського голови шляхом укладання з ним контракту. Підприємство самостійно визначає структуру управління і встановлює штати, які погоджує із засновником.»
-         порушив вимоги пункту 8.3.2. Статуту, не вказавши оклад начальника у штатному розпису.

На підприємстві відсутні:
-          посада головного бухгалтера, що є порушенням пункту 7.2.2. Статуту – «Керівник призначає на посаду та звільніє з посади заступників керівника і головного бухгалтера за погодженням із Засновником», частини 5 статті 8 Закону України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні";
-         не надано наказ по підприємству «Про облікову політику Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства у 2015 році», що є порушенням  Закону України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні", затверджених Міністерством Фінансів України положень (стандартів) бухгалтерського обліку (П(С)БО), інструкцій та інших нормативних актів, які регулюють порядок ведення бухгалтерського обліку, складання і подання фінансової звітності;
-         Положення про облікову політику;
-         01.12.2013 року виключено посаду головного бухгалтера із штату комунального підприємства, що є порушенням діючого законодавства України,  нормативних документів та Статуту підприємства. Виключення   відбулося за участю секретаря Генічеської міської ради Кукси Ю.Д. та згідно наказу начальника КП «Генічеське ВУВКГ» Анікієвича Ф.М. по КП « Генічеське ВУВКГ» від 01 квітня 2013 року «Про переведення працівників КП «Генічеське ВУВКГ», а саме:
«НАКАЗУЮ:
1.     Перевести працівників управлінського персоналу КП «Генічеське ВУВКГ»
з їх згоди з 01.04 2013р.:
-         в.о. головного бухгалтера – Синиченко В.О. на посаду начальника фінансового відділу;».

На сторінці першій Висновку вказано, що головний бухгалтер Синиченко В.О. працює з 10.01.2013 року по теперішній час, що не відповідає дійсності.

 Коли підприємство знаходиться у тяжкому фінансовому стані і працює збитково, секретар Генічеської міської ради Кукса Ю.Д., одноосібно, без погодження радою, не погоджує, а затверджує збільшення фонду заробітної плати підприємства. Начальнику КП ВУВКГ встановлюється місячний оклад 5846,40 грн. 

 На мою вимогу, у присутності голови та членів робочої групи,  надати штатний розпис, який діяв до 01.12.2013 року, щоб порівняти на скільки збільшився річний фонд заробітної плати підприємства, начальник фінансового відділу Синиченко В.О. заявила - на підприємстві відсутній зазначений штатний розпис, що є порушенням. Також Синиченко В.О. надала у 10 розділі «Витрати паливно мастильних матеріалів (ПММ) всього по підприємству, у т.ч.:»  таблиці «Аналіз фінансово-господарської діяльності КП ВУВКГ за 2010-2014 роки» недостовірні дані. На мою вимогу надати дані у тонах вона відмовилась у присутності голови та членів групи.  Голова робочої групи не прийняла заходів по наданню достовірної інформації, тому неможливо проаналізувати ефективне використання ПММ. 

 Як вказані порушення законодавства та нормативних актів у сфері заробітної плати,  зміни до штатного розкладу без економічного підґрунтя,  вплинули  на ефективність роботи підприємства? Порушення призвели до того, що питома вага річного фонду заробітної плати підприємства до всіх витрат на водопостачання та водовідведення зросла з 31,5% у 2012 році до 49,7% у 2014 році, тобто на 18,2%. Відповідно фонд заробітної плати адміністративного персоналу з 9,3% до 16%. 
Слід зазначити, що питома вага оплати за електроенергію  підприємства до всіх витрат на водопостачання та водовідведення зросла з 27,6% у 2012 році до 33,8% у 2014 році, тобто на 6,2%. 
         Надходження від населення за водопостачання у 2012 році (начальник Мальований П.П.) склали 2 млн 56 тис грн., у 2013 році (начальник Анікієвич Ф.М.) склали 1млн 708 тис. грн., тобто  на 348 тис. грн. менше, за водовідведення 1 млн 371 тис. грн. та 1млн 219 тис. грн. на 152 тис грн. менше відповідно. Всього отримано у 2013 році на 500 тис. грн.,менше, чим у 2012 році.

3.     Приймаючи участь у робочій групі мені, голові та іншім членам групи стало відомо про факт знищення артсвердловини №2 по вулиці Колгоспна 2-а, яка станом на 16.05.2013 року обліковувалася на балансі підприємства(згідно акту КРУ від 03.06.2013 року) та використовується в Схемі оптимізації мереж системи водопостачання. Також стало відомо, що  земельна ділянка санітарної зони суворого режиму була відведена безоплатно у власність. Цей факт не відображено в акті.

 4.     28.04.2015 року звернувся до секретаря Генічеської міської  Тулупова О.В. з депутатським зверненням про надання інформації з цього питання.  Мною отримана відповідь і копії витягу із рішення 38 сесії від 13 лютого 2014 року №868, що земельна ділянка площею 0,0652 га  за адресою  місто Генічеськ вулиця Орджонікідзе, 4 , безоплатно передана у власність Зюмкіну Олександру Анатолійовичу ( на той час заступнику міського голови) та земельна ділянка площею 0,0598 га за  адресою місто Генічеськ вулиця Орджонікідзе, 6 Коркіній Марії Дмитрівні. 

 Виникає питання хто і коли змінив адресу земельної ділянки Колгоспна 2-а і як ці дії кваліфікувати? Вважаю, що секретар Генічеської міської ради Тулупов О.В. повинен звернутися до суду про скасування рішень сесії щодо безоплатної передачі у власність земельної ділянки артсвердловини №2 і поверненню її КП «Генічеське ВУВКГ» та до правоохоронних органів з цього питання для виявлення винних. Прийняти усі заходи щодо відновлення артсвердловини № 2, яка обліковується в проекті Гідравлічного розрахунку систем водопостачання міста Генічеськ, за рахунок  винних осіб. 

5.      Терміново необхідно на сесії скасувати рішення про реорганізацію підприємства та затвердити економічно обґрунтовані тарифи, з попереднім розглядом та погодженням на сесії штатного розпису та програми виходу  з кризи КП «Генічеське ВУВКГ».
 
 Депутат Генічеської міської ради,  член робочої групи В.О. Ксьонов"

 

 

Категория: Информация | | Рейтинг: 4.0/4
Всего комментариев: 5
5 mega-1201   (27 Май 2015 08:40)
що земельна ділянка площею 0,0652 га  за адресою  місто Генічеськ вулиця Орджонікідзе, 4 , безоплатно передана у власність Зюмкіну Олександру Анатолійовичу . У меня вопрос: А не является ли этот Зюмкин, дядей Евстратову?

4 АЗОВЕЦ   (26 Май 2015 21:31)
КСЁНОВУ. О. мои applause applause :applause:

3 Malish   (26 Май 2015 20:44)
Ксенов О. показал не состоятельность всей комиссии! Материалы в прокуратуру для анализа, и Воробьеву пускай поучится работать!

2 IvanBogdanov   (26 Май 2015 20:30)
а де это Петрович пропал? давненько его не слышно,не видно

1 puchuka   (26 Май 2015 19:51)
Прочитала. Очень много утверждений. Есть утверждения, основанные на документах, а есть и голословные, но не в этом даже суть. Меня интересует одно:

- Какие юридические последствия несет в себе эта "окрема думка"? dry

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[11 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[10 Дек 2016]
Крымские татары провели пикет на "Чонгаре" (0)
[09 Дек 2016]
В российской тюрьме умер уроженец Геническа (2)
[09 Дек 2016]
До Геническа перестала ходить электричка из Днепра (5)
[09 Дек 2016]
Відповідальність за розкрадання електроенергії (2)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
Авторазборка БМВ
бензогенератор
Продам профессиональную видеокамеру Sony HXR-MC200...
Сдам 1-но комнатную квартиру
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
КОММЕНТАРИИ
И где делась компенсацыя? И почему ее не...

Уже конец года. Как решился этот вопрос?веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП