Вторник, 06 Дек 2016, 19:55
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1239
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 06 Дек 2016
Ответов: 240
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 06 Дек 2016
Ответов: 541
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 04 Дек 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1125]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3849]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [383]
Отдых и туризм [251]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 79
Гостей: 74
Пользователей: 5
davidov_900456, Malish, Панама, Визит, Гвоздь
Сегодня на сайте
Визит, skif, Dobry76, rumit1985, shaimardanova, davidov_900456, golgen, zernyashka, Cwetik, meotida, burbon, Mocart, Паша73, НАБЛЮДИТЕЛЬ, puchuka, SaperMob, ONiON, joit, RedHazard, oIITiMicT, nazar-ignatev, местный, медведь, DIO, Kit2012, 1a2b37g, tadiban, nikolayburlin, agent, Лирик56, Cool, [Полный список]
 
Главная » 2014 » Апрель » 27 » Чекаючи на вибори, гостей та інвестиції
22:09
Чекаючи на вибори, гостей та інвестиції

 Ситуація, що склалася сьогодні у прикордонних районах Херсонщини, особливості підготовки до оздоровчого сезону, новації у медичному обслуговуванні та «гріхи» попередньої влади стали темою  чергової зустрічі представників ЗМІ з головою облдержадміністрації Юрієм ОДАРЧЕНКОМ.

  На кордоні все спокійно

— Перш за все хочу подякувати всім людям, котрі допомогли і підтримали військових, — зазначив Юрій Одарченко. — Вдячний політичним партіям, які сьогодні перетворюють свої осередки на штаби опору. По­літичні гасла з партійних офісів зняті, прапори теж. Усі зусилля спрямовані на те, щоб організувати рух опору, зібрати людей, які можуть активно долучитися до підтримки громадського порядку. Окремо вдячний самообороні, що залучена на всіх блок-постах, чергує в адміністрації й несе чергування у багатьох гарячих точках Херсонщини.

«На прикордонних територіях, що межують з Кримським півостровом, та в області ситуація рівна. Немає ніяких колізій та труднощів, війська працюють, прикордонники також», — запевнив губернатор.

На місця своєї постійної дислокації вже виїхали ті, хто допомагав облаштовувати нові рубежі на Перекопі та Сиваші. Позиції на адміністративній лінії зайняв херсонський гарнізон, який тепер опікуватиметься порядком на кордоні.

Готовність № 1

— Можу відповідально сказати, що сьогодні все готово для проведення виборів і Президента України, і херсонського міського голови, — заявив Юрій Віталійович. — На території області створено 6 окружних виборчих комісій, усі вони приступили до виконання своїх обов’язків. Приміщення забезпечені всім необхідним обладнанням та охороною. Фор­муються дільничні комісії. Вся робота проводиться у межах законодавчих термінів. Як голова облдержадміні­страції стоятиму на засадах чесного та рівно­правного проведення виборів

 Область готова забезпечити голосування на своїй території громадян України, зареєстрованих на території АР Крим. Кожен житель півострова, котрий бажає проголосувати на території України, має подати про це заяву до органів ведення Державного реєстру виборців не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування, та обрати для себе будь-яку виборчу дільницю, де його можна буде включити до списку виборців.

— Разом з тим будемо звертатися до Центральної виборчої комісії та Верховної Ради України з пропозицією надати можливість жителям Криму проголосувати в день виборів без необхідної попередньої реєстрації, — зауважив Юрій Одарченко.

Здаємо аналізи безкоштовно?

— Я розумію, що сьогодні є серйозне навантаження на людей. Усі бачимо, як зростають ціни та вартість послуг, у тому числі медичних. Тож змушений видати розпорядження, яке зобов’язує всі комунальні медичні заклади Херсонщини безкоштовно проводити основні загальнодіагностичні обстеження, а саме: клінічні аналізи (загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, загальний аналіз сечі), флюорографічне обстеження органів грудної клітини, рентгенографія, електрокардіографія, ультразвукове обстеження, — запевнив Юрій Віталійович і порадив при виникненні непорозумінь звертатися безпосередньо до керівників лікувальних закладів або за телефоном «гарячої» лінії Департаменту охорони здоров’я обл­держад­міністрації —  42-03-58.

Без води і відповідальності

 Голова ОДА прокоментував ситуацію, що склалася на Північнокримському каналі:

— Та його частина, що перебуває на території АР Крим, не обслуговується людьми, які називають себе місцевою владою. Відбувається захоплення технологічних споруд. Ми, зі свого боку, зробили все, щоб цей канал був з водою. Вона була подана ще 19 березня, проведено технологічне замочування русла, все — у плановому режимі. Ми вважали, що відбудеться укладання угод і розпочнуться розрахунки за воду, яку отримуватиме Кримський півострів. Натомість — жодної угоди з сільгоспвиробниками чи з якимись іншими структурами! Захоплені технологічні споруди фактично виведені з ладу. Русло висихає, і зараз питання забезпечення Криму водою стає дуже складним.

Що засвідчили ревізори

Сьогодні  в області «серйозно працює» Державна фінансова інспекція, якій допомагають прокуратура та управління внутрішніх справ.

— При будівництві шляхопроводу по проспекту Сенявіна — вул. Залаегерсег у Херсоні виявлені порушення, які можна характеризувати як серйозну крадіжку коштів, — заявив Юрій Одарченко. — Фінансова інспекція встановила, що обсяги робіт на мостовому переході виконані на суму близько 12 мільйонів гривень, тоді як аванс проплачено в розмірі 55 мільйонів. Доля залишку коштів наразі з’ясовується, щодо цього порушено відповідні кримінальні справи.

 Губернатор акцентував увагу на тому, що також ведеться розслідування і порушено кримінальну справу щодо будівництва каналізаційного колектора. Ревізори виявили завищену вартість труб на суму 750 тис. гривень. «Порушення виявлені, але про конкретну відповідальність можна буде говорити тільки після рішення суду».

Парк на острові Джарилгач

— Переконаний, що національний парк тут має бути. Матеріали громадських слухань з пропозицією скасувати відповідний указ президента до мене ще не надійшли, будемо вивчати це питання, — запевнив Юрій Одарченко. — Звісно ж, що пропозиції громадськості мають рекомендаційний характер, і ми все робитиме, щоб переконати людей у необхідності існування національного парку на Джарилгачі. Ми ж хочемо мати якомога більше туристів, у тому числі й у Скадовському районі, а вони приїжджатимуть, якщо будуть створені цікаві об’єкти для відвідання та відпочинку. Національний парк — це не тільки корисна, але й дуже приваблива річ. Наявність на узбережжі лише торговельних яток з шашликом та пивом не є необхідною умовою для того, щоб у Скадовськ приїжджали туристи…

До сезону готові

— Скадовськ, Генічеськ, Залізний Порт, Хорли та «Асканія-Нова» підготували дуже багато цікавих програм, пов’язаних з туристичним сезоном. З 28 квітня до 1 травня будемо проводити великий прес-тур, до якого запрошені представники ЗМІ з усіх куточків України, а також Білорусі. Покажемо, як ми підготовлені до початку курортного сезону, — повідомив губернатор.

Адміністрація опікується тим, щоб на узбережжі була підготовлена відповідна інфраструктура та належним чином організоване дозвілля для відпочиваючих. «Діти, котрі приїжджатимуть з батьками, матимуть можливість не тільки купатися, засмагати, дихати свіжим повітрям, а ще й навчатися певним ремеслам. До цього залучаємо управління освіти, спорту, а також підприємців. Хочемо продемонструвати якісний відпочинок».

За словами Юрія Одарченка, бази відпочинку та пансіонати вже на 100% готові до курортного сезону. Планується також проведення низки фестивалів, спортивних змагань. «У нас в області є дуже багато цікавих об’єктів, про які люди мало знають. Досить згадати лише винні підвали князя Трубецького, які на порядок кращі, ніж дегустаційні зали кримської Масандри. І вина херсонські теж не гірші. Можна відвідати Каховську ГЕС, здійснити подорож яхтою по Дніпру. Багатьох зацікавлять гарячі джерела, що б’ють з трикілометрової глибини в одному з санаторіїв Генічеська, де раніше при­ймали ванни тільки високопосадовці. Лему­рійське озеро, рибалка, мисливство. Ми дамо можливість туристам усе це побачити».

Облрада: поки що без голови

— Так, уже тривалий час Херсонщина не має голови обласної ради. Чи відбудуться вибори найближчим часом? — запитав Юрій Віталійович. І відповів: — Депутати обласної ради обрали головуючого на сесіях з повноваженнями голови, тобто надали можливість підписувати документи. Сесія може працювати, апарат також.

Сформувати до виборів стійку більшість в обласній раді, яка працюватиме у своєму сталому вигляді, вважаю неможливим. Особливо щодо вибору голови. Дуже багатовекторний її склад. Я не хочу, щоб це було безрезультатним, намагаючись провести вибори і не обрати нікого...

Думаю, що в такому вигляді працюватимемо до виборів президента. Переконаний, що після цього у нас з’являться важелі й можливості об’єднати людей навколо однієї кандидатури.

Анатолій ЯЇЦЬКИЙ, "Новий день"

Категория: Общество и политика | | Рейтинг: 1.7/3
Всего комментариев: 3
3 СЕРЖ   (28 Апр 2014 09:33)
Все хорошо , прекрасная маркиза . У нас видать опять наступает ПОКРАЩЕННЯ.... Извените , у них ПОКРАЩЕННЯ....

2 murena   (28 Апр 2014 08:57)
очень понравилось про бесплатные анализы: эт чё, бесплатный отбор пушечного мяса?!

1 mestniy   (28 Апр 2014 07:51)
хватит ждать чего- то от других, пора уже самим заняться делом, а не только языком болтать и брехнёй заниматься .

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[06 Дек 2016]
АРХИВ: Первыми на защиту Генического района встали... (0)
[06 Дек 2016]
Экс-губернатор вспомнил, как увидел оккупантов на ... (0)
[06 Дек 2016]
Легендарный 34 батальон пополнился новыми военносл... (2)
[06 Дек 2016]
Александр Воробьев едва не расплакался, поздравляя... (5)
[06 Дек 2016]
Новым депутатом Генического райсовета станет Натал... (0)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ
Красава, лучший офицер их батальона Х.

Одни и те же. Думаю что действительно од...Одни и те же лица,как будто других и нет...

Офигеть,жаль что Манулик не футболист и ...


веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП