Суббота, 03 Дек 2016, 08:45
    
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
Меню сайта
реклама
реклама
наш опрос
В этом году вы будете отапливаться:
Всего ответов: 1197
Чат
реклама
Новое на форуме
Геническ - город людей
Автор: puchuka
Форум: Геническ и геничане
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 237
КРЫМ! Аннексия, оккупация, украинский, российский. (((
Автор: puchuka
Форум: Политика
Дата: 02 Дек 2016
Ответов: 540
Украина не Россия
Автор: ПРотив
Форум: Политика
Дата: 28 Ноя 2016
Ответов: 1201
Неужели война?
Автор: DenisKaa
Форум: Политика
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 903
технологии "загнивающего" капитализма
Автор: ххх777ххх
Форум: Что вы сейчас читаете?
Дата: 24 Ноя 2016
Ответов: 3
разделы
Спорт [209]
Общество и политика [1124]
Происшествия и криминал [821]
Культура и искусство [266]
Наука и образование [153]
Производство и сельское хозяйство [101]
Информация [3835]
Бизнес и финансы [195]
СМИ [381]
Отдых и туризм [250]
Общественная организация "Патриот" [128]
Геническая МГНИ информирует... [189]
Генический РО УМВД сообщает [78]
Генический РО ГСЧС сообщает [41]
Облгосадминистрация сообщает [262]
Генический военкомат сообщает [15]
Здравоохранение [0]
ОГА
Милиция
ОДПИ
МЧС
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 37
Гостей: 30
Пользователей: 7
1a2b37g, Anonimka, oIITiMicT, oleginataha89, ЛексКарпинский, SaperMob, Cool
Сегодня на сайте
Паша73, puchuka, Kit2012, 1a2b37g, nikolayburlin, ЛексКарпинский, ххх777ххх, puzik, nik111, DimaDima, energy, akainua1, сапёр, GLORIYA, барбус, luchik_solntsa, Qwerty_uiop, kesha, zelimhan, gagarina3
 
Главная » 2015 » Октябрь » 12 » СПИСОК ВСЕХ КАНДИДАТОВ В ДЕПУТАТЫ ГОРОДСКОГО СОВЕТА ПО ОКРУГАМ И УЛИЦАМ
18:50
СПИСОК ВСЕХ КАНДИДАТОВ В ДЕПУТАТЫ ГОРОДСКОГО СОВЕТА ПО ОКРУГАМ И УЛИЦАМ

  По многочисленным просьбам читателей "Нового Визита", городская избирательная комиссия предоставила списки всех кандидатов в депутаты Генического городского совета по округам, в которых будут баллотироваться будущие народные избранники.

 Теперь  задолго до выборов вы можете узнать, какие кандидаты в депутаты будут баллотироваться в ваших округах и даже определится с выбором. Всего, Геническ разбит на 26 избирательных округов. Так же мы предоставим список, который определяет привязку улиц к округам.

 В конце списка находятся первые кандидаты от всех 13 политических партий, принимающих участие в выборах по Геническу. Их имена будут на каждом бюллетени.

Округ                               ПІБ                                                     Від партії    
1    Коркіна Поліна Леонідівна    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Шароварова Людмила Володимирівна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Гапієнко Віктор Андрійович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Царьонкова Жанна Сергіївна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Бойко Анна Юріївна    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Давиденко Володимир Володимирович    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Сивак Андрій Анатолійович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Шахова Любов Олексіївна     Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Кришталь Станіслав Всеволодович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Копитков Олександр Анатолійович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Саютін Микола Миколайович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


2    Кримешний Олексій Анатолійович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Макушенко Сергій Володимирович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Давидова Тамара Сергіївна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Максименко Олександр Петрович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Ляховенко Ольга Ігорівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Баль Вiктор Вiкторович    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Четирін Юрій Вікторович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Голяков Сергій Володимирович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Стрюкова Катерина Олегівна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Кучма Надія Вікторівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Дюкар Олег Леонтійович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
3    Дзюба Володимир Іванович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Комеліна Олена Миколаївна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Мимриков Олександр Анатолійович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Воробйова Вікторія Іванівна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Кравченко Артем Ігорович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Ніколаєнко Олександр Олексійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Друк Марія Йосипівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Халілов Умер Абламітович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


4    Омельяненко  Юлія Валеріанівна    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Смірнов Артур Геворгович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Бубнова Марина Юріївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Ісадкова Наталя Валеріївна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Золотаренко Альона  Віталіївна    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Носов Олександр Іванович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Герасименко Олександр Сергійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Матросов Іван Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Макуха Анна Петрівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Золотарьова Любов Олександрівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


5    Євтухов Юрій Валентинович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Зуб Валерій Федорович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Іванов Олександр Юрійович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Лебьодкін Олександр Миколайович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Ніколаєнко Валентина Миколаївна    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Голякова Валентина Андріївна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Парасюк Валерія Василівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Коркіна Жанна Олександрівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


6    Буцкіх Олександр Іванович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Карпенко Олександр Георгійович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Понуровський Владислав Валентинович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Саньков Михайло Валентинович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Селіванова Олена Анатоліївна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Волік Маріна Леонідівна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Патаман Вадим Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Кравченко Анатолій Володимирович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»  

   
7    Малецький Микола Яковлевич    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Шматовський Даніїл Анатолійович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Шкаліков Юрій Валентинович     Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Безручко Оксана Георгіївна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Ясир Михайло Миколайович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Буроджиєва Ольга Олександрівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Федосова Олена Анатоліївна    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Скуріхін Ігор Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Донін Володимир Васильович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Осьмак Олександр Васильович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Ананьєв Сергій  Іванович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


8    Трофименко Олена Олександрівна    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Баранов Володимир Васильович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Волвенко Олександр Іванович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Давидов Ігор Вікторович     Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Ребрикова Марина Сергіївна    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Яковлєва Марина Олександрівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Масалiмов Артур Амiнович    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Озеров Олег Іванович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Мендель Наталя Анатоліївна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Єрещенко Ірина Валеріївна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Клімов Олександр Федорович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Кукса Юрій Дмитрович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


9    Землянський Сергій Митрофанович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Петров Валерій Семенович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Тищенко Сергій Анатолійович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Сокол Святослав Володимирович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Благодирьова Оксана Борисівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Косов  Віктор Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Баштирєв Іван Миколайович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Іванов Сергій Вікторович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Шаповалов Валентин Олександрович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Солоп Віталій Петрович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
10    Межейніков Сергій Сергійович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Мустафаєв Фаріт Анварович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Чумаченко Світлана  Миколаївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Лідовський  Віталій Анатолійович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Єрмакова Наталя Олексіївна    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Семеняк Ольга Василівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Мігуля Антоніна Павлівна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Большаков Сергій Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Халатов Ігор Юрійович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


11    Колінько Сергій Олександрович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Осьмак Геннадій  Васильович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Шарган Марія Олександрівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Степаненко Олександр Олександрович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Дюкар Роман Борисович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Лаптєв Максим Сергійович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Охріменко Григорій Олексійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Чкі  Вікторія Борисівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
12    Мамутов Сервер Шевкетович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Макушенко Олександр Анатолійович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Ніколаєва Зінаїда Василівна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Бєлан Світлана Миколаївна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Бігун Валерій Іванович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Кучер Микола Миколайович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Головко Тетяна Вікторівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
13    Стребков Юрій Олексійович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Жадан Володимир Валентинович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Гапченко Валерій Вікторович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Фролова Людмила Вікторівна    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Арнольд Володимир Юхимович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Захаркін Віктор Іванович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Волкова Наталя Вікторівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Рубан Сергій Михайлович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Шевкієв Ібрагім Саідович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


14    Кривонос Тетяна Миколаївна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Кошман Володимир Іванович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Вапельник Олексій Іванович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Жук Юрій Федорович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Кокуль Володимир Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Калуцська Олена Георгіївна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Головко Анатолій Миколайович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Кучеренко Світлана Миколаївна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


15    Зяблова Олена Сергіївна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Юрін Юрій Володимирович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Чудакова Олена Олександрівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Алiсова Марiя Миколаївна    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Богодух Сергій Олександрович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Кісельов Тимур Володимирович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Абрамець Вячеслав Іванович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Радняний Володимир Анатолійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Волчкова Олена Анатоліївна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»  

   
16    Попов Валерій Єгорович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Філімонов Євген Михайлович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Бащук Людмила Олександрівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Воронов Святослав Васильович    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Скопиченко Анатолій Гнатович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Усенко Антоніна Іванівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Арутюнов Едуард Рафаелович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Мальований Петро Петрович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Анпілогов Микола Олександрович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
17    Спічак Наталія Павлівна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Сідлак Ельміра Шамратівна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Король Наталя Михайлівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Осіпов Олександр Олексійович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Семенов Валерій Михайлович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Сердюк Юрій Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Пінаєва Наталя Вікторівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Сарапійчук Олександр Андрійович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Осташташевський Іван Анатолійович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
18    Шликов Сергій Миколайович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Васильчук Вадим Володимирович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Тютюнник Олександр Вікторович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Євгоровська Олена Михайлівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Стародубець Микола Іванович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Перлоренцева Людмила Миколаївна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Сергеєв Андрій Віталійович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


19    Бернацька Неля Георгіївна    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Захарченко Тетяна Анатоліївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Ротанова Альона Володимирівна    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Зиков Максим Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Шляхов Володимир Ілліч    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Гребенюк Сергій Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Дубіч Василь Євгенович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
20    Єрьоменко Тетяна Анатоліївна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Зайцева Ольга Анатоліївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Сивак Михайло Анатолійович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Мінькач Сергій Миколайович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Бєлєхова Ірина Дмитрівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Козачук Наталя Петрівна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Ковтун Олександр Андрійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Швець Віктор Вікторович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
21    Ереджепова Джевіре Мамбетівна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Тютюнник Альона Олександрівна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Буроджиєв  Дмитро Романович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Мухiн Сергiй Володимирович    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Пуляєв Роман Леонідович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Голобородько Дмитро Валерійович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Решетар Дмитро Васильович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Заїка Ольга Миколаївна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Швадченко Ігор Анатолійович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   


22    Бернацький Юрій Вікторович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Яблуновський Володимир Вікторович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Фінченко Віктор Вадимович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Мещеряков Володимир Олександрович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Голобородько Максим Петрович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Гречухіна Олена Григорівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Стремцова Людмила Борисівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»   

 
23    Яківчук Наталя Анатоліївна    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Шведов Анатолій Іванович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Коптєва Вікторія Сергіївна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Золотар Віталій Вікторович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Пінаєва Наталя Ігорівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Кокуль Валентина Володимирівна    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Пічко Олександр Георгійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Полторацький Валентин Серафимович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Бубнов Сергій Миколайович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     


24    Мазунова Марина Володимирівна    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     
     Скрипніченко Катерина Анатоліївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Цабій Олександр Якович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Правдюк Валерій Володимирович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Середа Наталя Яківна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Яворський Юрій Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Куркова Лариса Владиславівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     
     Зяблов Сергій Анатолійович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     


25    Афанасьєв Ігор Олександрович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Старченко Олексій Миколайович    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Якимець Наталя Олексіївна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Онищенко Ольга Вiкторiвна    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Нікіфоров Віктор Олександрович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Мунц Любов Данилівна    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Гурковський Володимир Євгенійович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Шерештан Олена Григорівна    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Кущ Валентина Іванівна    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     
     Гришак Віктор Павлович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     


26    Тімченко Андрій Вікторович    Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»     
     Мартинцова Наталя Юріївна    Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Цабій Олена  Михайлівна    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Пінаєв Віталій Вікторович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Єршов Ігор Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Правдюк Віталій Валерійович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Клецька Ірина Михайлівна    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Чернов Ігор Валентинович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»     
     

Перший кандидат    

      Давидова Світлана Іванівна    Генічеської районної організації "Українська народна партія"     
     Галько Олександр Степанович     Генічеської районної в Херсонській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»    
     Жевнерюк Сергій Володимирович    Генічеської районної організації Партії «Відродження»    
     Бурождиєв  Роман Анатолійович    Генічеської районної організації Партія Зелених України    
     Мухiна Раїса Григорiвна    Генічеської районної організації Політичної партії «Нова держава»    
     Краєвий Віктор Іванович    Генічеської районної організації Політичної партії «Партія місцевого самоврядування»     
     Пінаєв Олександр Вікторович    Генічеської районної організації політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»    
     Харламов Анатолій Олександрович    Генічеської районної організації політичної партії «Справедливість»    
     Скляренко Ігор Вікторович    Генічеської районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»    
     Вовченко Юрій Євгенович    Генічеської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка     
     Тулупов Олександр Васильович    Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»

    Кобец Людмила Семеновна   Генічеської міської  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 

    Дрок Геннадій Борисович    Генічеської  районної  організації політичної партії "Громадянська позиція"     

 

ОКРУГА ПО УЛИЦАМ:

1    м.Генічеськ – вул.Володарського, вул.Воровського: 1–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57–59; вул.Дм. Ульянова, вул.Леніна: 12, 20–22, 26–30, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Петровського: 3–48, 54А, 56–56А; пров.Володарського, пров.Портовий, пров.Революції, просп.Миру: 1–38; узвіз Портовий     
2    м.Генічеськ – вул.Горького, вул.Кірова, вул.Любові Мельникової, вул.Махарадзе: 2–28, 30, 32, 34, 36–40, 44; вул.Свердлова: 2–57;     
3    м.Генічеськ – вул.Свердлова: 57А–59; вул.Червоного Жовтня, вул.Чинко, пров.Гастелло, пров.Горького, пров.Першотравневий, пров.Суворова, просп.Миру: 40–42, 46–52, 56–58, 60, 62, 66, 70, 72, 74–76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 90–90А, 92–96, 100; узвіз Пролетарський, острів Бірючий     
4    м.Генічеськ – вул.Азовська, вул.Гоголя: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49, 51–51Б, 53, 55, 57; вул.Махарадзе: 29, 31, 33, 35, 41–43, 47–101; вул.Петровського: 49–53, 55, 57–71;     
5    м.Генічеськ – вул.Петровського: 72–125; вул.Суворова, вул.Червоноармійська: 2–62;    
6    м.Генічеськ – вул.Червоноармійська: 63–126; пров.Азовський, пров.Гагаріна, пров.Казакова, пров.Лікарняний, пров.Махарадзе, пров.Московський, пров.Паризької Комуни, пров.Таврійський, пров.Червоноармійський, просп.Миру: 45, 53–55, 59, 61, 63–65А, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97–99, 101, 103, 105, 107;     
7    м.Генічеськ – вул.Гоголя: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 48, 50, 52, 63, 88; вул.Дровнікова, вул.Жовтнева, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського: 2–20;     
8    м.Генічеськ – вул.Коцюбинського: 21–78; вул.Лободи, вул.Огородна, вул.Паризької Комуни: 1–44, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Приморська, вул.Радянська: 1–42;     
9    м.Генічеськ – вул.Радянська: 43–74; вул.Фрунзенське шосе, вул.Шабовти, пров.Інтернаціональний, пров.Комсомольський, пров.Коцюбинського, пров.Шабовти, просп.Миру: 102, 104, 106, 108–237;     
10    м.Генічеськ – вул.Воровського: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60–244;    
11    м.Генічеськ – вул.Воровського: 246–320; вул.Гоголя: 54, 56, 58–62, 64–84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102, 104, 106–106А, 108; вул.Дем’яна Бідного, вул.Зелена, вул.Карла Лібкнехта: 3–24;     
12    м.Генічеськ – вул.Карла Лібкнехта: 24А–50; вул.Котовського, вул.Крупської, вул.Мічурина, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.О.Матросова: 1–12;     
13    м.Генічеськ – вул.О.Матросова: 14–59; вул.Орджонікідзе, вул.Плавська, вул.Прихненка, вул.Ушакова, вул.Шевченка: 3–26, 30; вул.Шуменська, пров.Воровського, пров.Дем’яна Бідного, пров.Калініна, пров.Мічурина, пров.Пушкіна, пров.Спортивний, пров.Ушакова     
14    м.Генічеськ – вул.Братів Коваленків: 1–40А, 42, 44–44А; вул.Ковпака: 1–27;    
15    м.Генічеськ – вул.Ковпака: 27А–47А; вул.О.Невського, вул.Островського, вул.Паризької Комуни: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–88А;     
16    м.Генічеськ – вул.Паризької Комуни: 90; вул.Птахова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Урицького, вул.Щорса, вул.10 Північна, вул.11 Північна, вул.12 Північна, вул.13 Північна, вул.3 Північна, вул.4 Північна, вул.5 Північна, вул.6 Північна, вул.7 Північна, вул.8 Північна, вул.9 Північна, пров.Курасова, пров.Лободи, пров.Сонячний     
17    м.Генічеськ – вул.Енгельса, вул.Козинця, вул.Куйбишева, вул.Леніна: 7–11, 13–19, 23, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55–59, 63–63А, 65; вул.Полеглих за революцію: 1–34, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 57–63А; вул.Пушкіна: 6–110;     
18    м.Генічеськ – вул.Пушкіна: 111–158; вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Артема, пров.Рози Люксембург, пров.Чкалова, пров.9 Січня     
19    м.Генічеськ – вул.Карла Маркса: 3–50А, 52, 54–56, 58, 62, 64; вул.Маяковського, вул.Петровського: 126–211; вул.Полеглих за революцію: 36А, 40–40А, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 67–83; вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 27–29А, 31–83;     
20    м.Генічеськ – вул.Шевченка: 84–151; вул.9 Січня, вул.993 стрілецького полку, пров.Гоголя, пров.Петровського, пров.Чапаєва, пров.Чернишевського, узвіз Фрунзе     
21    м.Генічеськ – вул.Гоголя: 85, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109–197; вул.Дзержинського, вул.Карла Маркса: 51, 53–53А, 57, 59–61, 63, 65–118;     
22    м.Генічеськ – вул.Карла Маркса: 119–146; вул.Космонавтів, вул.Леніна: 60–62, 64, 66–208; вул.Лермонтова    
23    м.Генічеськ – вул.Братів Коваленків: 41, 43, 45–69; вул.Генічеська, вул.Курасова: 3–7А, 10, 12–67; пров.Арабатський, пров.Шкільний     
24    м.Генічеськ – вул.Белінського, вул.Дмитра Кривоноса, вул.Добичиних, вул.Заповідна, вул.Колгоспна, вул.Курасова: 9;    
25    м.Генічеськ – вул.Курасова: 9А–9Б, 11; вул.Північна, вул.Сиваська, вул.2 Північна, вул.40 років Перемоги: 1–6А;    
26    м.Генічеськ – вул.40 років Перемоги: 6Б–38; вул.78 укріпрайона    

 

 

Категория: Общество и политика | | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 9
9 Санта   (17 Окт 2015 18:59)
Что так не кто не знает где эта улица у нас? ----А в нас є така...вул.Любові Мельникової????????????????????????????????????????????????????????????????

 ИЛИ ЭТО УЖЕ НАЧАЛОСЬ ПЕРЕИМЕНОВАНИЯ УЛИЦ???

8 Санта   (14 Окт 2015 16:22)
А в нас є така...вул.Любові Мельникової????????????????????????????????????????????????????????????????

7 Друг   (13 Окт 2015 10:28)
Если затрудняешься выбрать своего кандидата - голосуй за партию . только постарайся не наступить на те же грабли . Новая Партия - новые Люди - новая Жизнь ! Самое главное - прийди на Выборы !

6 Паша73   (13 Окт 2015 00:48)
Некоторые округа прикольно распределены)))  Это что бы депутаты весь город знали?)))

5 Germes   (12 Окт 2015 23:19)
Что делать если не знаешь никого со своего округа?))

4 Malish   (12 Окт 2015 21:06)
Так там многим не повезет но хотелось бы, что бы больше всего не повезло бывшим Рыгыоналам! Крашанкам!

3 puchuka   (12 Окт 2015 19:36)
Кандидатам 11-го округа не повезло, т.к. придется конкурировать с Осьмаком Геннадием Васильевичем. wink

2 сапёр   (12 Окт 2015 19:25)
Ещё добавлю, хорошо что их всего лишь 26, а не 40 как раньше . 26 меньше зла натворят.

1 сапёр   (12 Окт 2015 19:13)
то что т.Пичко А. Г. стал патриотом Украины и состоит в списках УКРОПа -это вызвало лёгкий приступ смеха, дальнейший просмотр списков дэпов просто потерял смысл- полнейший жах.Эти представители народа в горсовете, будут ещё "покруче" попередников. Ну,геничан,е держись!!!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Форма входа
Логин:
Пароль:
Последние новости
[04 Дек 2016]
ОДИНОКОЙ МАМЕ И ЕЕ СЫНУ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ (0)
[02 Дек 2016]
Благотворительный фонд Сергея Хлань продолжает пом... (0)
[02 Дек 2016]
За минулу добу прикордонники виявили 9 фактів пору... (2)
[02 Дек 2016]
Сушилку для газа на Арабатской стрелке подключат ч... (1)
[02 Дек 2016]
В Чонгаре торжественно установили первый блок под ... (8)
реклама
реклама
твиттер
объявления
Последние объявлен
страхование оружия
Продам дом
Продам электрорадиатор Эра на 10 Итальянских секци...
Продам электрический регистр(батарея)1Кв
Продам змеевик в печь или в котёл
куплю инфрокрасый обогреватель бу
продам щенков немецкой овчарки
Экскаватор "ATLAS"
Трактор Т-74
Газовые баллоны Б.У
КОММЕНТАРИИ

веб-камеры
мы вконтакте
Мы в facebook

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

 Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП