Четверг, 08 Дек 2016, 09:52

Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
         Объявления Главная Регистрация Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Геническ, Генический район » Увиденное и прочитанное на сайте "Визит" » Генический РЕС нарушает Закон України Про Звернення Громадян
Генический РЕС нарушает Закон України Про Звернення Громадян
davidov_900456Дата: Четверг, 23 Фев 2012, 23:52 | Сообщение # 1
Лейтенант
Замечания: 0%
Статус: Оффлайн
Поскольку сейчас идёт судебное разбирательство с Геническим РЕС, мне нужно было написать заяву следующего характера на Генически РЕС.
Копия:

Получив ответ который нарушает Закон України Про Звернення Громадян
Копия ответа:

Я написал вторичное заявление:
Выкладываю текст с компьютера поскольку отправлял почтой:

Прикрепления: 0540448.jpg(162Kb) · 3237660.jpg(148Kb)

davidov_900456Дата: Четверг, 23 Фев 2012, 23:53 | Сообщение # 2
Лейтенант
До Генічеського РЕЗ і ЕМ
ПАТ «ЕК «Херсонобленерго»
в Херсонській області
м. Генічеськ, вул.. Гоголя, 201
поштовий індекс: 73003

Давидов Олексій Віталійович
Херсонська обл.. м. Генічеськ,

ЗАЯВА

24 листопада 2011 року, мною була написана Заява до Генічеського РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК Херсонобленерго» в якій я прохав «Надати мені відповідь, чи були підключені нові споживачі до електричної мережі Генічеського РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» у період з 10.11.2010 року по 23.11.2011 року, у селі Щасливцево.», (Див. Додаток №1)

20.12.2011 року, я отримав відповідь (див. Додаток №2) на свою Заяву від 24 листопада 2011року, ця відповідь мене дуже обурила тому що вона не ввідповідає вимогам чинного законодавства, а саме:

1. У своїй заяві я прохав Генічеський РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК Херсонобленерго» «Надати мені відповідь, чи були підключені нові споживачі до електричної мережі Генічеського РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» у період з 10.11.2010 року по 23.11.2011 року, у селі Щасливцево.», на що ви мені надали відповідь «Відповідно до «ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про інформацію» ст..11 Інформація про фізичну особу п.2 Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. Крім випадків, визначеним законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належить зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження», виходячи з вашої відповіді можна зробити висновок, що ви не уважно читали мою Заяву, тому що я не прохав конкретну адресу, національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також дату і місце народження, фізичної особи, я всього на всього прохав мені надати відповідь (чи були підключені нові споживачі до електричної мережі Генічеського РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» у період з 10.11.2010 року по 23.11.2011 року, у селі Щасливцево.)

2. Відповідно до ст.. 19. З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про звернення громадян»
абзац 3, у разі прийняття рішення про обмеження доступу громадянина до
відповідної інформації при розгляді заяви чи скарги скласти про це
мотивовану постанову;.

Відповідно до ст.. 1. З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Відповідно до ст.. 20. З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

Надати мені відповідь, чи були підключені нові споживачі до електричної мережі Генічеського РЕЗ і ЕМ ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» у період з 10.11.2010 року по 23.11.2011 року, у селі Щасливцево.

Додатки:

1. копія заяви від 24 листопада 2011 року.
2. копія відповіді від 20.12.2011 року на заяву від 24 листопада 2011року.

« » 2012 року О.В.Давидов

Получив ответ, Генический РЕС продолжает настаивать на том что мне не должны они дать ответ:
Копия:

Но они также нарушили Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

Письмо отправили на 33 день.

По факту нарушений в скором буду писать в прокуратуру...
Далее проинформирую всех о ходе этой переписке.
Прикрепления: 7612265.jpg(175Kb)

Сообщение отредактировал davidov_900456 - Четверг, 23 Фев 2012, 23:54

ДаваГоцманДата: Вторник, 08 Янв 2013, 10:05 | Сообщение # 3
Полковник
Замечания: 40%
Ну а что не понятного, абсолютно правильный дали ответ. А что дальше прокуратура ответила?

azovezДата: Вторник, 08 Янв 2013, 13:10 | Сообщение # 4
Рядовой
Вот и сейчас, СВЕТА НЕТ. Почему?

ДаваГоцманДата: Среда, 09 Янв 2013, 13:30 | Сообщение # 5
Полковник
Азовец, а как же тогда ты сообщение то написал без света 7??? smile

azovezДата: Среда, 09 Янв 2013, 14:55 | Сообщение # 6
Рядовой
Дава,21век на дворе. У меня ноут! happy А там есть аккумулятор,хватает на 2часа.

Сообщение отредактировал azovez - Среда, 09 Янв 2013, 14:56

ДаваГоцманДата: Среда, 09 Янв 2013, 15:41 | Сообщение # 7
Полковник
а на моём блин видеокарта накрылась, жду, прогревают её, сказал мастер 50 на 50, таких уже не выпускают cry cry cry

Форум » Геническ, Генический район » Увиденное и прочитанное на сайте "Визит" » Генический РЕС нарушает Закон України Про Звернення Громадян
Страница 1 из 11
Поиск:

Хостинг от uWeb

Использование материалов vizit.ks.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на vizit.ks.ua.
Использование видеоматериалов видеостудии "Новый Визит" разрешается только с нашего согласия.

Яндекс.Метрика
Херсонский ТОП